pomoc w dekoracji?
0 zł
Koszyk
Lost password?

tel: 502 36 44 70
pn - pt 9oo-17oo sob. 9oo-13oo
e-mail: bok@ornamentyka.pl

Naklejki na lustra

Nowoczesna forma ozdobienia powierzchni szklanych


naklejki na szyby


Nasze ukochane lustro było świadkiem wszystkich naszych emocji. Jeśli lustro nie przeszło próby czasu, nie ma się czym martwić. Dzięki naszej nowej metodzie pozwolimy ukryć niedoskonałości lustra oraz przy okazji go ozdobimy. Wielki efekt dzięki drobnej naklejce na lustro to propozycja dla tych, którzy poszukują odmiany dla swojego lustra i wnętrza jednocześnie. Jest to uatrakcyjnienie klasycznego lustra, które z biegiem lat mogło się już znudzić a nie chcemy się go pozbywać.
Dekoracyjne ornamenty przyozdobią kąty luster w pomieszczeniach urządzonych w romantycznym tonie. Dodadzą atrakcyjności oraz lekkości pomieszczeniu. Dodatkowo jest to oryginalna ozdoba luster zamontowanych w szafach oraz garderobach. Naklejka na lustro jest ozdobą samą w sobie, nie będziemy musieli więcej martwić się o dekorację całego pomieszczenia.
Dekoracyjne, wycinane w folii mrożonej ornamenty do dekorowania luster. Mogą zamaskować nieduże uszkodzenia szkła – małe pęknięcia i zarysowania. Wyrafinowana ozdoba dla osób dbających o każdy, nawet najmniejszy szczegół pomieszczenia.
Duży wybór wzorów, w zależności od gustu: urbanistyczne, roślinne, abstrakcyjne oraz wiele innych. Wystarczy dobrać odpowiedni motyw, który będzie pasował do charakteru naszego wnętrza. Jest możliwość zamówienia wzoru na podany przez Państwa wymiar.
Dekoracyjna naklejka na lustro. Ozdoba idealna do dekoracji lustra, szyb, kabin prysznicowych i innych przeszklonych powierzchni. Naklejka na lustro dająca efekt mrożonego szkła z motywem kwiatowym lub abstrakcyjnym. Efektowna odmiana Twojego lustra w parę chwil.
By znaleźć więcej motywów i inspiracji, zapraszamy do naszego sklepu.Fototapety dla dzieci Obrazy tryptyki
Fototapety dla dzieci
Obrazy tryptyki