Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
plakat sentencja kto nie ma odwagi

Cytaty na ścianę – plakaty, szablony

Nowe mieszkanie lub dom w stanie developerskim to przede wszystkim konieczność wykonania podstawowych prac, które sprawią, że będzie on mieć charakter indywidualny i spełniający oczekiwania mieszkańców. Nie każdemu przecież pasują bielone ściany i tradycyjne drzwi, a jeśli pozwalają na to środki finansowe i pomysłowość, poszukuje on ciekawych inspirujących rozwiązań. Jednym z pomysłów mogą być dekoracyjne dodatki o niestandardowym charakterze, jakimi są na przykład nowoczesne grafiki zawierające cytaty i hasła motywacyjne. To nie tylko fantastyczne kompozycje kolorystyczne, ale też sposób na wyrażanie siebie i podkreślanie indywidualności stylu.

Tworzenie wystroju bez udziału specjalistów wymaga odpowiedniej inspiracji i poszukania informacji. Oczywistym jest, że najprościej pójść do sklepów, wybrać to, co się podoba najbardziej i wstawić do własnego domu, tylko czy wtedy kolor ścian, tapet, lamp i mebli będzie do siebie pasować? Znacznie większą sztuką jest wykorzystanie dekoracji, które nie zaliczają się do typowych, określanych, jako bezpieczne, czyli zawsze akceptowanych i pasujących do każdego wnętrza. Cytaty na ścianę to jeden z takich przykładów dedykowanych bardzo konkretnym osobom, które potrafią zrobić krok dalej w stosunku do standardu i konwenansów i poszukać kompozycji dla siebie.

Cytaty na ścianę – modna dekoracja pomieszczenia

Cytaty na ścianę to przede wszystkim dekoracje modne, czyli takie, które obecnie są wykorzystywane często i uważane za nowoczesne. Wprowadzenie takiego elementu do wnętrza już samo w sobie jest przykładem nowatorskiego spojrzenia na styl, a jeśli jeszcze wybierze się cytat o odpowiednim natężeniu emocjonalnym można zwrócić uwagę otoczenia. Napisy na plakatach i obrazach to albo proste neutralne sentencje, jak życzenie dobrego dnia, informacja o tym, że tu spożywa się poranną kawę lub też zachęta do uśmiechu. Z drugiej strony są to napisy pozwalające na identyfikowanie się z miejscami czy kulturami poprzez wyrażenie poparcia hasłem w stylu: I Love New York. Tutaj kupisz plakaty z ciekawymi napisami: https://ornamentyka.pl/naklejki/plakaty-samoprzylepne/

Wśród cytatów na ściany znajdą się także te bardzo ostre w wymowie, nie zawsze akceptowane z uwagi na pewien poziom arogancji, jak również te wnoszące element dobrego humoru, jak w przypadku napisu informującego, że w domu rządzi kot. Dzięki nim możliwości tworzenia własnego designu bywają spore zwłaszcza w klasycznych salonikach, w których podkreślają domową rodzinną atmosferę, albo też w nowoczesnych loftach, gdzie akcentują swobodny styl bycia i oderwanie od społecznych reguł typowe dla wolnego świata artystów. Dekoracje z cytatami to świetny dodatek do pokoju nastolatka, motywująca ozdoba sypialni i zabawny dodatek do kuchni.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem