Letnia promocja 3+1 GRATIS! + DARMOWA dostawa - Kup TRZY dowolne produkty a CZWARTY, najtańszy będzie za darmo i wszystko wyślemy bezpłatnie.

Naklejki na ściany

Nalepka ścienna z kogucikami

39 170 
39 115 

Naklejki na ściany

Tatuaż ścienny dwa koziołki

39 120 
39 135 

Naklejki na ściany

Naklejka na ścianę z kogutem

39 170 

Naklejki na ściany

Nalepka ścienna z kogutami

39 170 

Naklejki na ściany

Nalepka na ścianę dwie kury

39 170 
39 170 
39 135 
39 135 

Naklejki na ściany

Naklejka na ścianę z kogutem

39 120 
39 120 

Naklejki na ściany

Naklejka ścienna ludowe wzory

39 135 
39 170 

Naklejki na ściany

Naklejka ścienna z ptakiem

39 135 

Naklejki wzory ludowe to szeroka gama wyborów pomiędzy tradycyjnymi motywami folkowymi a nowoczesną wersja tych dekoracji

Wybierając do dekoracji naszej przestrzeni naklejkę w stylu folklorystycznym możemy zdecydować się na różne wersje. Możemy zdecydować się zarówno na stanowiącą wierną kopię tradycyjnego motywu albo na jej nowoczesną wersję, inspirowaną wzorem ludowym. Naklejki wzory ludowe to dekoracje które występują najczęściej w formie czarnego, prostego nadruku, który znakomicie będzie wyglądał na jasnej, najlepiej białej ścianie. Możemy jednak zamówić je również w wersji białej, przeznaczonej do dekorowania ciemnych i kolorowych ścian. Naklejki z wzorami ludowymi sprawdzą się również jako okleiny na meble, fronty drzwi albo powierzchnie szklane. Ich ceny są uzależnione od rozmiaru zamawianej dekoracji. Może być dopasowywany na życzenie klienta do wymogów gabarytowych danego pomieszczenia. Łatwość aplikacji naklejek z wzorami ludowymi na wybraną powierzchnię sprawia, że każdy bez trudu poradzi sobie z samodzielnym udekorowaniem wnętrza. Dzięki temu w prosty i szybki sposób nabierze zdecydowanego charakteru.

naklejki wzory ludoweNaklejki wzory ludowe to dekoracje, które kojarzą się nam z dzieciństwem oraz tradycją

Rustykalne stylizacje wnętrz są obecnie bardzo modne i pozwalają na powrót do korzeni, do czasów dzieciństwa i zapamiętanych, rodzinnych wnętrz. Kolekcja naklejek z wzorami ludowymi to zbiór motywów zaczerpniętych z ludowych haftów i wycinanek z różnych regionów kraju. Charakterystyczne formy są tak rozpoznawalne, że pozwolą w jednoznaczny sposób wzmocnić styl rustykalny wnętrza. Wykonane w określonym kolorze będą też świetnym akcentem w pastelowych stylizacjach, zastępującym haftowane czy ręcznie tkane dekoracje. Naklejki wzory ludowe to również akcent patriotycznych w nowoczesnych wnętrzach.