Witraże samoprzylepne

witraże samoprzylepne Witraże samoprzylepne to niezwykle wyszukane dekoracje szyb. Takie rozwiązanie przede wszystkim polecamy do wnętrz eleganckich, urządzonym w stylu klasycznym. Za pomocą witrażowej naklejki upiększysz szyby w oknach, jednak najczęściej stosuje się je do ozdoby szyb w drzwiach. Malutkie szybki w drzwiach aż się proszą o piękny witraż z ornamentem. łatwym i szybkim sposobem są folie z witrażowym wzorem. Po naklejeniu na szybę wzór jest widoczny po obu stronach. Nasze naklejki z witrażami są bardzo proste w montażu, dzięki temu możesz sobie pozwolić na bardzo szybką metamorfozę.

Witraże samoprzylepne – piękne dekoracje na szyby

Foliami witrażowymi możesz też upiększyć szyby w meblach, szafach i kredensach. Każdy samoprzylepny witraż zamówisz na wymiar jaki potrzebujesz. Możemy również dopasować wzór na kilka szyb. Pomożemy Ci w stworzeniu pięknej kompozycji.

W naszym sklepie są dostępne najpiękniejsze wzory witrażowych naklejek. Znajdziesz u nas witraże z kwiatowymi ornamentami, śliczne krajobrazy i widoki oraz ciekawe abstrakcje. Na zamówienie kupisz u nas witraże o tematyce religijnej i skalnej do upiększania szyb w kościołach i kaplicach.