plakaty zielone i groszkowe

Plakaty zielone i groszkowe to dekoracje o charakterze relaksującym i przyjemnym dla oka

Kolor zielony uważany jest za najbardziej relaksujący. Oraz dający wytchnienie oczom po wielu godzinach spędzonych przed komputerem. Plakaty w kolorze  zielonym, groszkowym mogą być świetnym sposobem na chwilowe oderwanie się od zajęć i skupienie wzroku na przyjemnej, odprężającej dekoracji. Sednem takich dekoracji jest też zawarta w nich treść, dlatego szczególnie odprężające będą plakaty w kolorze zielonym zawierające tekst o wymowie humorystycznej. To przyjemne dekoracje do salonu, sypialni, ale również do biura, w którym spędza się wiele godzin na pracy.

plakaty zielone i groszkowePlakaty zielone i gruszkowe to aktualnie modne wzory w dekoracjach ściennych

Zieleń to zdecydowany faworyt, jeśli chodzi o obecne dekoratorskie tendencje w aranżowaniu wnętrz. Jej odcienie oscylują pomiędzy rozbieloną. Delikatną barwą mięty, poprzez trawiastą soczystą zieleń, aż po taką, która niemal wpada w turkus. Możemy też wybrać kolor khaki, stanowiący najbardziej chłodny i „męski” odcień zieloności. Jedno jest pewne: obok plakatów z zielenią w roli głównej z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Zaś różnorodność odcieni sprawia, że każdy może dobrać tę szczególną barwę, która będzie harmonizowała z ogólną aranżacją wnętrza.

Obok propozycji plakatów z napisami typograficznymi, na których zieleń występuje na ogół w towarzystwie bieli. Możemy zdecydować się na grafikę z motywem przyrodniczym. Wydrukowane na plakatach o kolorze zielonym i groszkowym wzory przedstawiające liście. Łodygi lub trawy wprowadzą do pomieszczeń klimat świeżości i czystości. „Zielone” plakaty to również doskonały pomysł prezentowy. Elegancki charakter dekoracji podkreślą specjalnie dobrane ramy. Zaś dla zwolenników najprostszych rozwiązań stworzone zostały plakaty zielone i groszkowe  samoprzylepne, które można zastosować nie tylko na ściany. Również na wszelkie inne wybrane powierzchnie.