Letnia promocja 3+1 GRATIS! + DARMOWA dostawa - Kup TRZY dowolne produkty a CZWARTY, najtańszy będzie za darmo i wszystko wyślemy bezpłatnie.

Naklejki na ściany

Ornament z dmuchawcami

196 

Naklejki na ściany

Tatuaż ścienny z dmuchawcami

196 
39 95 

Naklejki na ściany

Naklejka z łąką dmuchawców

196 
175 
175 
175 

Naklejki na ściany

Nalepka ścienna z mleczami

59 160 
39 120 

Naklejki na ściany

Ozdoba na ściany polne kwiaty

39 115 
39 80 
175 
175 

Naklejki na ściany

Ozdoba na ściany trzy kwiatki

39 80 

Naklejki z dmuchawcami to hit w dekoracjach ściennych, który jeszcze długo utrzyma się w trendach aranżacji wnętrz

Naklejki z dmuchawcami cieszą się dużym powodzeniem. Zaliczane są one do najmodniejszych trendów wzorniczych ostatnich lat. Kolekcja naklejek z dmuchawcami pozwala na wykorzystanie tego motywu w już zaaranżowanym wnętrzu. Dzięki łatwej aplikacji można go umieścić na ścianie w kilka minut dodając modny akcent do wystroju. W kolekcji znalazło się wiele wzorów naklejek z  dmuchawcami przystosowanych do tworzenia dużych dekoracji i małych akcentów na ścianach. Atutem naklejek są dodatkowe lotki, dzięki którym można tworzyć własne układy wzoru.

naklejki z dmuchawcamiNaklejki z dmuchawcami są świetną propozycją zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń

Naklejki z dmuchawcami to bardzo dobre rozwiązanie aranżacyjne. Sprawdzi się w pomieszczeniu każdej wielkości. Większe wzory stworzą spektakularny efekt w obszernych wnętrzach. Drobne dekoracje doskonale będą wyglądały w niewielkich pomieszczeniach. To również świetna metoda, aby nadać zbyt ciasnemu wnętrzu wizualny efekt przestrzeni i lekkości. Większość proponowanych naklejek z dmuchawcami to grafiki narysowane czarną kreską – z myślą o jasnych ścianach, albo białą – stworzone do dekoracji ścian w ciemniejszych kolorach. Ciekawą alternatywą mogą być kolorowe dmuchawce. Dekoracje w fiolecie lub różu mogą okazać się idealne do pokoju dzieckaNaklejki z dmuchawcami możemy zastosować nie tylko do dekoracji ścian, ale również do ozdobienia powierzchni drzwi, frontów szafek albo szyb. Każdy wzór można zamówić w wybranym rozmiarze lub w kolorystyce dopasowanej do wymogów danego pomieszczenia.