Szablony malarskie

Szablony malarskie to doskonały pomysł na wypełnienie ściany dodając wnętrzu jednocześnie ciekawego wyrazu.

Urządzanie pokoju czy kuchni zapewne masz już za sobą, ale ciągle jeszcze nie czujesz satysfakcji, a pusta ściana nad kanapą czy niskim bufetem wciąż nie daje ci spokoju. Jest na to prosty sposób, który efektownie wypełni przestrzeń całej aranżacji dodając konkretnego charakteru. W tej zakładce proponujemy ci komfortowe w użyciu szablony malarskie. Dzięki nim w kilka minut wykonasz własnoręcznie piękną dekorację. Kiedy na twojej ścianie wyrośnie rozłożyste drzewo a za kanapą zacznie przechadzać się tygrys albo nad głową będą śpiewać malowane ptaki przekonasz się. Jak zwyczajne pomieszczenie może stać się nagle tym z twojej wyobraźni.

Szablony malarskie dają ci wiele możliwości kreacji, bo gotowy motyw możesz namalować w kolorze, jaki sama wybierzesz. Jeśli twój pokój jest jasny, pastelowy, może efektownym dopełnieniem będzie czerwony lub czarny ornament? W stonowanych aranżacjach możesz pokusić się o fantazjowanie. A kwitnący na twojej ścianie dmuchawiec wcale nie musi być zielony. Wybierz odpowiedni szablon malarski, zamów go w odpowiednim wymiarze i naklej na ścianę w odpowiednim miejscu. A potem pędzel w dłoń i do dzieła!

szablony malarskieSzablony malarskie to cała gama ciekawych wzorów do wyboru

Szablony do malowania  na ścianach wzorów to nie tylko graficzne rysunki. Są to również rozmaite rodzaje napisów: motywacyjnych. Żartobliwych albo takich, które mówią o uczuciach i emocjach. Dekoracje w formie szablonów malarskich mogą stworzyć na ścianie prawdziwy manifest wyznawanych przez nas zasad i poglądów. Kodeks rodzinny, obowiązujący w danym domu i danej rodzinie. Kolejną, bardzo interesującą kategorią motywów, które mogą się znaleźć na szablonie ściennym. Są wzory, które wpływają na optyczny odbiór wnętrza. Przy ich pomocy możemy nadać bowiem pomieszczeniu całkowicie nowy wymiar i wizualnie poszerzyć.

Powiększyć albo podwyższyć zbyt ciasne wnętrze. Desenie tworzące na ścianach pionowe linie, albo trójwymiarowe kropki nadają pomieszczeniom wyjątkowo intrygujący klimat i potrafią zatuszować ich niedoskonałości. Wśród szablonów malarskich do dekoracji wnętrz znajdziemy również takie, które zostały stworzone z myślą o uzupełnieniu aranżacji pokojów dziecięcych. Serca i kwiaty w pastelowych barwach będą wspaniałym rozwiązaniem dekoratorskim do królestwa najmłodszych.

szablon ścienny drzewko