Letnia promocja 3+1 GRATIS! + DARMOWA dostawa - Kup TRZY dowolne produkty a CZWARTY, najtańszy będzie za darmo i wszystko wyślemy bezpłatnie.

Naklejki na ściany

Nalepka ścienna z krzyżem NSZ

39 135 
39 170 
39 135 
39 135 
39 80 
39 170 
39 135 

Naklejki patriotyczne są szczególnym rodzajem dekoracji, które nawiązują do bardzo ważnych wydarzeń dla kraju

Naklejki patriotyczne łączą nowoczesną, atrakcyjną stylistykę z głębokim przesłaniem. Nawiązując do najważniejszych dla kraju wydarzeń i rocznic. Naklejki z motywem patriotycznym stanowią doskonałą fuzję stylowej dekoracji z pamiątkową symboliką pozwalającą pielęgnować polską tradycję. Naklejki o charakterze patriotycznym inspirowane są historią naszego kraju. Znajdziemy między innymi dekoracje z symbolem kotwicy Polski Walczącej albo z wizerunkiem słynnego niedźwiedzia Wojtka. Żywej maskotki jednego z polskich pułków podczas II wojny światowej.

naklejki patriotyczneNaklejki patriotyczne mogą również stanowić funkcję edukacyjną dla dzieci w szkołach

Tego typu ozdoby ścienne sprawdzą się doskonale nie tylko jako nietuzinkowe uzupełnienie aranżacji domu, ale – poprzez swoje funkcje edukacyjne. Jako ozdoby przedszkoli, szkół czy bibliotek. Naklejki z motywem patriotycznym symboliką nadają się zarówno do dekoracji ścian jak również wszelkich innych powierzchni. Można je wykorzystać na przykład do drzwi, frontów mebli lub szyb. Każdą dekorację można zamówić w dowolnym kolorze i wybranym rozmiarze.