naklejka drzewo genealogiczne

naklejka z ramkamiKolekcje fotografii rodzinnych lub pamiątkowych zdjęć z wakacji są częstym elementem wystroju mieszkań. Dodając im osobisty akcent. Znajdujące się w tej kategorii naklejka z ramkami drzewa genealogiczne to ciekawy pomysł na niestandardowe i bardzo dekoracyjne umieszczenie kolekcji na dowolnej ścianie w pokoju lub przedpokoju. Samoprzylepne wzory to zarówno motywy roślinne – dmuchawce, gałęzie drzew, ornamenty, jak i ptaki, motyle, odciski dłoni i inne ciekawe grafiki, w które można efektownie wkomponować ramki z fotografiami.

Fotografie rodzinne pojawiają się w każdym domu, a miejsce ich eksponowania bywa uzależnione od wielkości mieszkania czy sposobu jego urządzenia. Bowiem nie każdy preferuje ustawiane fotografii w ramkach na nocnym stoliku lub też tworzenie galerii w domowym holu. Jeśli lubisz uwieczniać na zdjęciach swoich bliskich lub przyjaciół i poszukujesz ciekawego pomysłu na ekspozycję proponujemy ci nasze drzewa genealogiczne.

Naklejka z ramkami na ścianę do salonu i sypialni

naklejka z ramkamiNazwa nie jest zobowiązująca, bowiem nie musisz w ramkach umieszczać swoich przodków. Wykorzystać pomysł do stworzenia galerii zdjęć twoich dzieci lub fotografii z wspaniałych wakacji. Nasze drzewa to piękne naklejki z ramkami w kilku różnych kształtach, które wygodnie umieścisz na ścianie salonu, sypialni czy przedpokoju. A dzięki kompletowi ramek na każdej gałęzi możesz powiesić jedną z fotografii z twojej kolekcji. Układ zdjęć na gałęziach zależy wyłącznie od ciebie, dlatego każda z ekspozycji będzie jedyna i niepowtarzalna. Jeśli twoje wnętrze wymaga kolorystycznego akcentu możesz zamówić naklejkę w innej barwie i dopasować ją rozmiarem do potrzeb. Dzięki czemu idealnie wypełni przeznaczone jej miejsce poza prezentacją fotografii tworząc też efektowną dekorację.

Połączenie funkcji użytkowej z ozdobną to cecha dekoracji, która nie należy do nowych. W przeszłości w kuchennych wnętrzach na półkach i wieszakach spotykane były malowane kubeczki. Talerze i efektowne akcesoria kuchenne, których gospodynie używały podczas przygotowywania dań. Podobną rolę pełnią też serwetki na stołach czy wazony na kwiaty – puste – same w sobie dekoracyjne. A w razie potrzeby pełniące funkcje pojemników na żywe kwiaty.

naklejka z ramkami