Letnia promocja 3+1 GRATIS! + DARMOWA dostawa - Kup TRZY dowolne produkty a CZWARTY, najtańszy będzie za darmo i wszystko wyślemy bezpłatnie.
39 115 
39 135 

Naklejki na ściany

Naklejka ścienna z makami

39 115 
39 120 

Naklejki na ściany

Ozdoba na ściany trzy kwiatki

39 95 
39 120 

Naklejki na ściany

Naklejka na ściany trzy mlecze

39 80 

Naklejki na ściany

Ozdoby na ściany trzy kwiatki

39 120 

Naklejki na ściany

Naklejki ścienne kwiaty

39 120 

Naklejki z kwiatami są bardzo uniwersalnym motywem sprawdzającym się dobrze w każdym pomieszczeniu, oraz posiadają ogromną gamę motywów do wyboru

Naklejki z kwiatami to jeden z najchętniej wybieranych motywów dekoracyjnych. Naklejki z kwiatowymi wzorami stanowią doskonałe połączenie nowoczesnej formy z tradycyjną tematyką. Niemal każde wnętrze można udekorować tego typu dekoracją. Wybierając wśród rozmaitości przedstawień. Proponowanych wśród naklejek kwiatowych. Mniejsze pomieszczenia zyskają jeśli zdecydujemy się na drobne motywy. Z kolei na większych powierzchniach ścian sprawdzą się spektakularne duże grafiki ze zbliżeniami kwiatowych główek. Ciekawą propozycją naklejek z kwiatami jest umieszczenie na ścianie na przykład nad stołem naklejek z wydrukowanym motywem kwiatów w doniczkach. Z kolei delikatne wesołe kwiatki utrzymane w pastelowych barwach będą świetnie prezentować się w pokojach dziecięcych. Wszystkie naklejki z kwiatami to dekoracje jednokolorowe. Każdy wzór można zamówić w dowolnie wybranym rozmiarze, oraz wydrukowany w wybranej barwie.

naklejki z kwiatamiNaklejki z kwiatami cieszą się popularnością ze względu na możliwości jakie tworzą one w aranżacjach

Naklejki z kwiatami są nie tylko bardzo pięknym elementem dekoracyjnym. Są również motywem uniwersalnym. Pasującym niemal do każdego wnętrza. Naklejki z motywem kwiatów, które znalazły się w tej kategorii mogą być odpowiednimi dekoracjami zarówno do salonów. Jak i sypialni, biura czy kawiarni, a nawet do pokoju dziecięcego. W kolekcji znalazły się zarówno pojedyncze rośliny, doskonałe do wypełniania wąskich ścianek działowych i przestrzeni między drzwiami czy meblami. Jak i całe rozbudowane kompozycje w układzie pionowym lub poziomym.