Naklejki na szyby

naklejki na szyby Naklejki na szyby to świetny sposób na dekorację i zabezpieczenie szyb okiennych, szyb w drzwiach i meblach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka sposobów na ozdobę szyb.

Praktyczne folie do dekoracji i ochrony szyb w domu i biurze

Najbardziej klasycznymi foliami okiennymi są naklejki witrażowe, za ich pomocą upiększysz szyby w klasycznym wnętrzu. Witraże samoprzylepne są bardzo kolorowe oraz dostępne z przepięknymi wzorami o różnych tematykach. W naszym sklepie kupisz folie witrażowe o tematyce botanicznej, znajdziesz też ciekawe abstrakcje oraz witraże z ładnymi widokami. Imitacją witrażu ozdobisz szyby okienne ale najlepiej sprawdzą się jako oryginalna dekoracja szyby w drzwiach i meblach.

Do wnętrza urządzonego w nowoczesnym stylu polecamy mleczne folie z efektem piaskowanego szkła. Taka folia matuje szybę, przez co traci ona swoją przejrzystość. Taki efekt jest niezwykle pożądany w momencie kiedy nie chcemy aby było widać co się dzieje po drugiej stronie szyby. Dlatego naklejki piaskujące szybę świetnie sprawdzają się na kabinach prysznicowych oraz szklanych drzwiach w biurach. Matujące naklejki można też wykorzystać na szyby zewnętrzne, ponieważ tego typu folia jest bardzo odporna na czynniki atmosferyczne. Polecamy piaskującą folią okleić szklaną balustradę balkonową, uchroni Cię to przed wścibskim spojrzeniem sąsiadów.

W momencie kiedy nie zależy Ci na zmianie wyglądu szyby a chcesz ją tylko zabezpieczyć, w tym celu idealny będzie ochronny laminat. Cechuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na szklanym blacie stołu. Po naklejeniu bezbarwnego laminatu ochronnego, szklany blat będzie zabezpieczony przed nadmiernymi zarysowaniami. Dodatkowym atutem jest to że folia chroni przed nadmiernym palcowaniem, szyba też nie będzie tak bardzo zbierać kurzu. Po zamontowaniu bezbarwnego laminatu możesz bez obaw korzystać normalnie ze stołu. Folia jest również odporna na zmianę temperatur, więc nie straszne jej gorące talerze, kubki i filiżanki.