Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
dmuchawce naklejki na ścian

Dmuchawce naklejki

Motyw dmuchawców od kilku lat jest bardzo często wykorzystywany w aranżacji wnętrz, a chociaż pojawia się on na fototapetach i obrazach ozdobą, która sprawdza się najlepiej w takich sytuacjach są naklejki. O atrakcyjności naklejek nie trzeba nikogo przekonywać, bowiem są one nie tylko łatwe w aplikacji i nie wymagają gruntownego remontu, aby mogły znaleźć się na ścianie. To również ozdoby świetnie komponujące się z każdym kolorem wnętrza, a także można je zamówić w jednym z wielu rozmiarów, które doskonale dopasuje się zarówno do dużej ściany, jak i do niewielkiego zakątka. Jako twór natury, często zliczany do kategorii kwiatów, dmuchawce są nie tylko piękne, ale też neutralne, czyli pasujące zarówno do salonu, jak i sypialni czy biura.

Zgromadzone w kolekcji na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-dmuchawce/ dmuchawce naklejki to pokaz możliwości, jakie stwarza dzisiejsza grafika. Z pozoru banalne, stanowiące symbol przekwitania, odchodzenia w przeszłość mogą być prawdziwym cudem natury, który stwarza tysiące możliwości kreowania wzoru. Dmuchawce o pełnych, koronkowych kulach, dmuchawce częściowo rozwiane przez wiatr, dmuchawce symboliczne, w postaci prostego, schematycznego układu linii, to tylko kilka przykładów takich motywów. Wśród zaprezentowanych wzorów są zarówno te delikatne, subtelnie ulotne, jak i bardziej konkretne, z lotkami zaznaczonymi mocniejszym akcentem.

Dmuchawce naklejki – delikatne i subtelne dekoracje

Wybierając dmuchawce – naklejki do dekoracji wnętrza zyskujemy też materiał do tworzenia swoich własnych, unikalnych kompozycji. Jeśli ściana przeznaczona do ozdobienia nie zachowuje regularnych kształtów z powodu ustawionych przy niej mebli lub okna naklejki z dmuchawcami pozwalają na takie ułożenie wzoru, który nie tylko dopasuje się do powierzchni i kształtu, ale też zrównoważy obecność sprzętów. Większość wzorów naklejek z dmuchawcami uzupełniona jest też o pojedyncze lotki, którymi można urozmaicać kompozycję, wypełniając wolne miejsca. Atutem jest też możliwość zamówienia naklejek w dowolnym kolorze, dzięki czemu dopasują się kolorystyki ścian. To świetny sposób na uatrakcyjnienie wystroju każdego wnętrza.

Naklejki z motywem dmuchawców poza samodzielnymi dekoracjami zarówno na duże ściany, jak i do wypełniania małych, wolnych przestrzeni, są też świetną bazą do tworzenia dekoracji funkcjonalnych. Pojedyncze parasolki dmuchawców rozrzucone po powierzchni ściany są idealnym miejscem do umocowania ramek ze zdjęciami rodzinnymi. Dzięki temu postaje ciekawa i nietypowa galeria. Całe dmuchawce z łodygami mogą być też podstawą do umieszczenia wieszaków, a dekoracja samoprzylepna nie tylko zastąpi klasyczny wieszak na odzież, ale też nie zajmie miejsca i będzie atrakcyjną ozdobą. Przy odrobinie wyobraźni dmuchawce naklejki można wykorzystać w wielu ciekawych funkcjach łącząc praktyczność z ozdobą wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem