Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
duże naklejki z drzewami - naklejka na ścianę drzewko

Duże naklejki z drzewami

Naklejki są nowoczesnym i bardzo modnym w ostatnich czasach sposobem na dekorowanie wnętrz. Z uwagi na łatwość aplikacji sprawdzają się niemal w każdych warunkach pozwalając na wykonanie szybkiej, ciekawej ozdoby tanim kosztem i bez konieczności wykonywania brudzących prac remontowych. Aplikacja naklejki nie wymaga też specjalnych umiejętności, dzięki czemu można zaoszczędzić na fachowcach. Wśród dostępnych motywów szczególnie miejsce zajmują drzewa, które stwarzają wiele możliwości komponowania motywu od klasycznych drzew kopiowanych z natury po ich futurystyczne wizje inspirowane wyobraźnią twórców czy słynnymi obrazami, jak chociażby „Drzewo życia” Klimta.

Duże naklejki z drzewami mają tę przewagę nad innymi motywami, że świetnie prezentują się we wnętrzach o sporej powierzchni i z niewielką ilością mebli. Styl minimalistyczny w loftach czy obszernych salonach zazwyczaj pozostawia ogromne puste przestrzenie ścian, które idealnie wypełni taki jednokolorowy motyw. Drzewo w formacie XXL wygląda nie tylko pięknie, ale i bardzo naturalnie chociażby z uwagi na to, że takie jest także z naturze. Z drugiej strony takie naklejki zmieniają nieco proporcje wnętrza oraz znajdujących się w nim przedmiotów, które – zależnie od wielkości naklejki – stają się mniejsze i delikatniejsze lub rosną nabierając znaczenia w wystroju.

Duże naklejki z drzewami

Zależnie od wyboru odpowiedniego stylu takiego drzewa możliwe jest też silne wpływanie na charakter wnętrza. Zaprezentowane na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-drzewa/ duże naklejki z drzewami pokazują ogromne zróżnicowanie takich dekoracji, dzięki którym w stylizacji pojawia się akcent afrykański, nowoczesny, nawiązujący do zimy czy rajskiego ogrodu. Wśród propozycji znajdują się też motywy symetryczne lub prawie symetryczne, idealne do wypełniania pustych przestrzeni, ale także drzewa zaprojektowane tak, że doskonale wypełnią narożnik pokoju lub wąskie miejsce obok szafy czy drzwi.

Duże naklejki z drzewami to jednak nie tylko ornamenty ścienne, ale również kolorowe naklejki przypominające fototapety, a przeznaczone do umieszczania na drzwiach wejściowych czy szafach. Szczególnie pięknie prezentują się te modele, które wypełniają powierzchnię szerokich drzwi przesuwnych w szafach wnękowych. Powstaje wówczas przepiękny krajobraz z drzewem, który optycznie powiększa wnętrze i sprawia, że staje się ono bardziej interesujące poprzez ten specyficzny kontakt z fascynującą przyrodą. Znajdą się także ciekawe samoprzylepne drzewa na szyby i panele szklane, które urozmaicą gładkie, przejrzyste powierzchnie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem