Duże szablony na ścianę do malowania i ozdabiania wnętrz

duzy szablon napis - duże szablony na ścianę

Nowoczesne budownictwo stwarza coraz większe możliwości w zakresie kupowania mieszkań o dużej powierzchni, wyposażonych w salony z prawdziwego zdarzenia i przestronne sypialnie. Jedną z takich opcji są między innymi lofty urządzane w pofabrycznych budynkach, wysokie na kilka metrów i bardzo duże powierzchniowo. Dla wielu osób takie wnętrza są wręcz szczytem marzeń po ciasnej socjalistycznej zabudowie, w której każdy centymetr powierzchni wymagał starannego zaplanowania. Duże wnętrza jednak to potrzeba dużych dekoracji, które nie tylko wypełnia przestrzeń, ale też będą w niej widoczne.

Wśród wielkoformatowych dekoracji najpopularniejsze i zarazem bardzo dobrze sprawdzające się w dużych wnętrzach są oczywiście fototapety, jednak taka ozdoba jest nie tylko kosztowna, ale i jej położenie wymaga sporo wysiłku. O wiele prostszym, tańszym i praktyczniejszym sposobem są duże szablony na ścianę, dzięki którym można samodzielnie wykonać prostą dekorację, modyfikując jej położenie zależnie od potrzeb i dopasowując do wolnej przestrzeni ściany. Przykładem może być gigantyczny dmuchawiec uzupełniony pojedynczymi lotkami, który przy odpowiednim rozmieszczeniu zaznaczy swoją obecność w wystroju i wprowadzi ciekawy akcent.

Duże szablony na ścianę

Duże szablony na ścianę nie muszą wcale oznaczać przedmiotów, które z natury są wielkie, a więc słoni, samolotów czy innych tego typu motywów. Ścianę w salonie lub sypialni z powodzeniem wypełni też gigantyczny mak czy mega rozmiarowy motyl, jeśli taki zamówimy w sklepie w odpowiednich wymiarach i wykonamy we własnym domu w wyznaczonym miejscu. Ostatnie lata to moda na wprowadzanie elementów makrofotografii, ogromnych powiększeń liści i kwiatów oraz innych przedmiotów, dzięki którym nabierają one całkiem innego wymiaru. W przypadku szablonów kwiat nie stanie się nagle piękną pełną detali koronką, nadal pozostając makiem, ale dzięki zmianie proporcji stanie się ciekawy, a nas skłoni do fantazjowania o mikroskopijnym świecie u jego stóp.

tutaj znajdziesz szablony z naszego sklepu: https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-malarskie/

Duże szablony na ścianę to fantastyczny i bardzo prosty sposób na stworzenie pięknego efektu w domu. W tej kategorii znalazły się również specjalne napisy, które można namalować nad łóżkiem w sypialni, każdego dnia przypominając partnerowi o łączących uczuciach lub humorystycznie witać fantazyjnym całusem. Duże rozmiarowo dekoracje zazwyczaj w bardzo silny sposób wpływają na charakter wnętrza, jednak te malowane z szablonów w przeciwieństwie do fototapet są widoczne, ale dyskretne nie wciskając się na siłę przed oczy zaraz po wejściu do wnętrza. To również świetny sposób na wprowadzenie kolorystycznego akcentu do wystroju.