Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
duzy szablon napis - duże szablony na ścianę

Duże szablony na ścianę do malowania i ozdabiania wnętrz

Nowoczesne budownictwo stwarza coraz większe możliwości w zakresie kupowania mieszkań o dużej powierzchni, wyposażonych w salony z prawdziwego zdarzenia i przestronne sypialnie. Jedną z takich opcji są między innymi lofty urządzane w pofabrycznych budynkach, wysokie na kilka metrów i bardzo duże powierzchniowo. Dla wielu osób takie wnętrza są wręcz szczytem marzeń po ciasnej socjalistycznej zabudowie, w której każdy centymetr powierzchni wymagał starannego zaplanowania. Duże wnętrza jednak to potrzeba dużych dekoracji, które nie tylko wypełnia przestrzeń, ale też będą w niej widoczne.

Wśród wielkoformatowych dekoracji najpopularniejsze i zarazem bardzo dobrze sprawdzające się w dużych wnętrzach są oczywiście fototapety, jednak taka ozdoba jest nie tylko kosztowna, ale i jej położenie wymaga sporo wysiłku. O wiele prostszym, tańszym i praktyczniejszym sposobem są duże szablony na ścianę, dzięki którym można samodzielnie wykonać prostą dekorację, modyfikując jej położenie zależnie od potrzeb i dopasowując do wolnej przestrzeni ściany. Przykładem może być gigantyczny dmuchawiec uzupełniony pojedynczymi lotkami, który przy odpowiednim rozmieszczeniu zaznaczy swoją obecność w wystroju i wprowadzi ciekawy akcent.

Duże szablony na ścianę

Duże szablony na ścianę nie muszą wcale oznaczać przedmiotów, które z natury są wielkie, a więc słoni, samolotów czy innych tego typu motywów. Ścianę w salonie lub sypialni z powodzeniem wypełni też gigantyczny mak czy mega rozmiarowy motyl, jeśli taki zamówimy w sklepie w odpowiednich wymiarach i wykonamy we własnym domu w wyznaczonym miejscu. Ostatnie lata to moda na wprowadzanie elementów makrofotografii, ogromnych powiększeń liści i kwiatów oraz innych przedmiotów, dzięki którym nabierają one całkiem innego wymiaru. W przypadku szablonów kwiat nie stanie się nagle piękną pełną detali koronką, nadal pozostając makiem, ale dzięki zmianie proporcji stanie się ciekawy, a nas skłoni do fantazjowania o mikroskopijnym świecie u jego stóp.

tutaj znajdziesz szablony z naszego sklepu: https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-malarskie/

Duże szablony na ścianę to fantastyczny i bardzo prosty sposób na stworzenie pięknego efektu w domu. W tej kategorii znalazły się również specjalne napisy, które można namalować nad łóżkiem w sypialni, każdego dnia przypominając partnerowi o łączących uczuciach lub humorystycznie witać fantazyjnym całusem. Duże rozmiarowo dekoracje zazwyczaj w bardzo silny sposób wpływają na charakter wnętrza, jednak te malowane z szablonów w przeciwieństwie do fototapet są widoczne, ale dyskretne nie wciskając się na siłę przed oczy zaraz po wejściu do wnętrza. To również świetny sposób na wprowadzenie kolorystycznego akcentu do wystroju.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem