Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
szablon małe kwiatki - Szablony do malowania

Szablony do malowania i dekorowania ścian w domu

Dekorowanie ścian motywami malowanymi przy pomocy szablonu to jedna z szybszych, tańszych i bardziej praktycznych metod, które przy okazji pozwalają też na liczne kreacje i umożliwiają wykorzystanie każdego skrawka wolnego miejsca. Jeśli w wyposażonym w pełni pokoju razi pusta przestrzeń nad biurkiem nie ma lepszego sposobu na zmianę tego stanu niż namalowanie motywu za pomocą szablonu. Do dyspozycji jest wiele wzorów, dzięki którym zawsze znajdzie się coś i do kuchni i do łazienki i nawet do pokoju dziecięcego, jednak najbardziej uniwersalne jak zawsze pozostają motywy przyrodnicze, a szczególnie kwiaty, które pasują zawsze, wszędzie i do każdego stylu.

Szablony do malowania 

Osoby, które mają jakieś wątpliwości powinny zastanowić się chwilę nad faktem, że kwiaty towarzyszą każdej kulturze, scenografii, każdej strefie klimatycznej i środowisku rosnąc nawet na pustyni czy w niedostępnej dżungli. Jakakolwiek by nie była aranżacja wnętrza nie ma w niej przeciwwskazań do wykorzystania motywów kwiatowych, jako elementów dopełniających. Ważne jest jedynie wybranie właściwego motywu, a więc kwiatu opuncji do klimatów egipskich, a róży do słodkiego angielskiego saloniku. Nawet do wnętrz bardzo nowoczesnych znajdą się motywy stylizowane, minimalistyczne i pozbawione nadmiaru szczegółów.

 

Dla osób chcących wykorzystać na swoich ścianach kwiaty szablony dostępne są na stronie  https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-malarskie/ Przedstawiona w zakładce prosta dekoracja to przykład, jak efektownie można wypełnić puste miejsce nad kanapą czy w przestrzeni pomiędzy oddalonymi od siebie meblami, drzwiami, oknami w pokoju. Dekoracje malowane przy pomocy szablonów można też rozbudowywać wykorzystując ten sam kwiat do wykonania całego długiego ciągu wzorów w prostokątnym przedpokoju, albo tworząc ciekawą łąkę przy podłodze w pomieszczeniu, w którym znajduje się niewiele mebli. Na modyfikacje pozwala opcja zamawiania szablonu w dowolnym rozmiarze.

 

Kwiatowe dekoracje malowane przy pomocy szablonów mają jeszcze tę zaletę, że mogą być wykonane w dowolnym, wybranym przez dekoratora kolorze. Jeśli pokój malowany jest w modnym ostatnio układzie dwubarwnym do wykonania szablonu wzoru kwiatowego na jednej ze ścian można użyć drugiego kolory farby, a wówczas kompozycja całego wnętrza będzie idealnie dopasowana. Ciekawy efekt powstaje też wówczas, gdy wzór jest jedynie o kilka tonów jaśniejszy lub ciemniejszy od tła. Malując kwiaty szablony można naklejać na ścianę, a ich półtrwałe umocowanie ułatwi zadanie i pozwoli perfekcyjnie wykonać pracę.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem