Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Motywy afryka na ścianę - naklejka afrykańska wojowniczka

Ciekawe motywy Afryka na ścianę do salonu etno i nie tylko

Afryka ze swoją kulturą i piękną, egzotyczną przyrodą od wielu lat fascynuje Polaków, którzy poszukują w niej inspiracji także w dziedzinie dekorowania wnętrz. Szczególnie przyjazne są kojarzone z tym kontynentem kolory, bowiem zarówno żółty, pomarańczowy, brąz jak i zieleń są barwami ciepłymi, o pozytywnym wpływie na nasze samopoczucie. Oczywiście każdy z tych kolorów może mieć dziesiątki różnych odcieni a nadmiar pomarańczowego czy brązu może też drażnić albo przygnębiać, jednak w odpowiednich proporcjach to idealne wnętrza dla osób potrzebujących codziennego zastrzyku pozytywnej energii i optymizmu, a także dla notorycznych zmarzluchów.

Motywy Afryka na ścianę

Kolory jednak nie są wystarczające do podkreślenia afrykańskiego klimatu, dlatego warto sięgnąć po motywy afrykańskie na ścianę takie, jak przykładowa wojowniczka ze strony https://ornamentyka.pl/sklep/naklejki-na-sciany-afrykanska-wojowniczka/. Ta fantazyjna naklejka jest doskonałym odwzorowaniem cech postaci kobiety w pozie i z akcesoriami wskazującymi na jej powołanie. Zaletą naklejki są jej proporcje, bowiem wysoka wysmukla postać może ozdobić każdą wolną przestrzeń, a szczególnie dobrze prezentuje się na wąskich ściankach między drzwiami wewnętrznymi czy też w sąsiedztwie mebli. Naklejka pięknie podkreśli orientalny klimat wnętrza.

Motywy afrykańskie na ścianę to jednak nie tylko wojowniczka i nie tylko naklejki. W kolekcji można też znaleźć inne afrykańskie postacie zarówno pojedyncze, jak i w kompozycji wieloelementowej. Dzięki wykorzystaniu różnych form motywy przyjmują zarówno formę poziomej jak i pionowej kompozycji, pozwalając na wybór takiej, która najlepiej wypełni wolną przestrzeń. Na ścianie w pokoju pojawią się szamani, tubylcze kobiety i mężczyźni w charakterystycznych plemiennych ozdobach czy strojach, a jako dopełnienie można też wykorzystać motywy afrykańskich drzew, dzikich zwierząt czy całe scenki rodzajowe, jak naklejka z wędrującymi przez sawannę słoniami.

Dekoracje w stylu afrykańskim to sposób na pobudzenie wyobraźni i stworzenie wystroju, który swoim klimatem będzie sprawiał wrażenie afrykańskiego tropikalnego ciepła. To sposób na wystrój nie tylko pomysłowy i niestandardowy, ale przede wszystkim bardzo przyjemny w obcowaniu i budzący pozytywne skojarzenia. Naklejki i szablony są też bardzo proste do wykorzystania i nie wymagają przeprowadzania gruntownego remontu, dlatego dzięki nim w kilkanaście minut można zmienić klasyczne wnętrze w klimatyczny afrykański raj.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem