Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejka nad łóżeczko z napisem – imieniem dziecka

Naklejka nad łóżeczko z napisem to zawsze dobry pomysł na dekorację

Naklejka nad łóżeczko z napisem – imieniem dziecka. Kiedy na świat przychodzi małe dziecko wszystko skupia się na nowym domowniku. A zarówno rodzice, jak i odwiedzający goście starają się tworzyć maluchowi najlepsze z możliwych otoczenie. Zapewniając piękne ubranka, zabawki i inne akcesoria przydatne do codziennej pielęgnacji. Chociaż maluch jeszcze dobrze nie rozpoznaje swojego otoczenia tworzenie wokół niego przyjemnego, kolorowego i łagodnego w wymowie świata jest niezwykle ważne. Z punktu widzenia rozwoju jego emocji i zdolności poznawczych. Światem maluszka jest jego łóżeczko, dlatego zadbanie o kolorową, przyjemną pościel i otaczające je naklejka nad łóżeczko z napisem. Jest tak ważna zarówno dla niemowlęcia, jak i dla osób przebywających w jego pobliżu. Dekorowanie pokoiku niemowlęcego lub kącika w sypialni rodziców naklejkami nad łóżeczko z napisem, przeznaczonego dla dziecka jest czynnością, o której warto pomyśleć jeszcze zanim maluch pojawi się na dobre w domu. Dekoracje powinny być proste, kolorowe, ale nie drażniące wzrok i bardzo dynamiczne. Aby nie pobudzały stale malucha i nie sprawiały, że będzie nerwowy i stale rozbudzony. Naklejka nad łóżeczko z napisem to jedna z ciekawszych propozycji, która z jednej strony jest spokojnym, bardzo subtelnym dodatkiem do wystroju wnętrza. A z drugiej stanowi specjalny sposób wyrażania uczuć do malca. Podpisanie jego własnego miejsca w domu jest rodzajem hołdu. Jaki oddaje się dziecku sankcjonując jego obecność. Polecamy :

  • naklejka nad łóżeczko z napisem z imieniem dziecka
  • naklejka nad łóżeczko z napisem i kolorową grafiką
  • naklejka nad łóżeczko z napisem proste w aplikacji

Zobacz naklejka nad łóżeczko z napisem na stronie naszego sklepu 

Naklejka nad łóżeczko z napisem i grafiką

Zobacz także oryginalne dekoracje na ściany w naszym nowym sklepie internetowym brajankowo.pl 

Każda zaprezentowana w ciekawej i urozmaiconej kolekcji naklejek nad łóżeczko to kompozycja, w której główną rolę odgrywa imię malucha. Tomek, Kasia, Alinka czy Wojtek zaakcentowany piękną, dekoracyjną czcionką jest też uzupełniony o ciekawą dziecięcą grafikę.

 

Pomimo, że maluch nie rozpoznaje liter i długo jeszcze nie będzie umiał przeczytać swojego imienia to litery stają się dla niego konkretnymi. Kolorowymi formami, które utrwalają się w pamięci i stają znajome. A z czasem również dziecko identyfikuje się z nimi. Radość w pierwszych miesiącach zapewnia jednak kolorowa naklejka nad łóżeczkiem z napisem. W której pojawiają się przyjazne zwierzaczki, motylki i postacie z bajek. Zobacz naklejki do dekoracji ściany nad dziecięcą kołyską: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-pokoju-dziecka/. Naklejka nad łóżeczko z napisem może być wykonana w dowolnym kolorze. W jednym z wielu rozmiarów, a zaproponowane imię w kompozycji z kwiatkami, motylkami czy wielką kotwicą. Może zastąpić inne, należące do dziecka, które zamieszka w łóżeczku pod dekoracją. Takie ozdoby są też niedrogie i łatwe do wykonania. Dlatego można je przygotować nawet kilka dni przed powrotem młodej mamy z dzieckiem do domu. Naklejka nie wymaga wielu dni suszenia. Nie potrzebuje kleju i innych substancji chemicznych i jest bezzapachowa. Zmieniając jedynie świat dziecka w piękniejszy, bardziej kolorowy, ale nie wpływając w żaden sposób na zdrowe otoczenie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem