Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki do salonu

Naklejka z nutami na ścianę to przytulne i stylowe dekoracje, które odzwierciedla nasz charakter, pasje i upodobania

Naklejka z nutami na ścianę to wyjątkowa dekoracja

Naklejka z nutami na ścianę to przytulne i stylowe dekoracje, które odzwierciedla nasz charakter, pasje i upodobania. Współcześnie jest możliwość, aby niewielkim kosztem nadać indywidualny sznyt naszemu ognisku domowemu. Naklejka z nutami na ścianę to niezwykle proste w aplikacji elementy dekoratorskie, które pomogą nam w okamgnieniu przemienić wnętrze monotonne w pomieszczenie z charakterem. Nie wymagają wycinania, ani użycia kleju – wystarczy jedynie odkleić pasek z warstwą ochronną i gotowe. Nawet najmniejsze lub niezbyt atrakcyjne pod względem architektonicznym wnętrze zyskuje pazur i nietuzinkowy wygląd. Na rynku znajduje się multum wzorów naklejek z nutami na ścianę, które możemy dopasować do każdego wnętrza w domu. Proste wzory graficzne najlepiej wyglądają na tle jasnych ścian. Do jednych z najbardziej optymistycznych ozdób ściennych należą dekoracje z motywami muzycznymi. Wprowadzają one do czterech ścian wiele dynamiki i pozytywnej energii. Dekoracje utrzymane w tej stylistyce to idealne uzupełnienie zarówno aranżacji przestrzeni stworzonej dla osób dorosłych, jak również pokojów młodzieżowych i dziecięcych. Naklejka z nutami na ścianę to niezwykle stylowe grafiki autorstwa współczesnych utalentowanych twórców. Artyści podczas koncertu i tancerze uchwyceni w dynamicznych pozach, śpiewające postacie, instrumenty muzyczne, albo pięciolinie z nutami – to główne motywy dekoracji ściennych z tej kategorii. Wszystkie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością materiałów, z jakich powstały. Naklejka z nutami na ścianę dzięki wyrazistemu wzornictwu są niezwykle spektakularnymi dekoracjami, które tworzą niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu, które będą zdobić. Wśród bogactwa dekoracji nawiązujących do tematyki muzycznej, każdy odnajdzie tę jedyną, która będzie odpowiadała jego osobowości i upodobaniom. Może ona się stać wyjątkową dekoracją, która przez lata będzie cieszyć nasze oczy, inspirować i nastrajać optymistycznie na każdy kolejny dzień. Polecamy :

  • naklejka z nutami na ścianę do salonu
  • naklejka z nutami na ścianę do sypialni
  • naklejka z nutami na ścianę do pokoju dziecięcego

Zobacz jak prezentuje się naklejka z nutami na ścianę na stronie naszego sklepu 

Naklejka z nutami na ścianę do każdego wnętrza

Prosta stylistyka naklejek z nutami sprawia, że to doskonały pomysł na dekorowanie wnętrz utrzymanych w rozmaitych aranżacjach. Takie dekoracje sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, klasycznych i tradycyjnych, jak również rustykalnych albo retro.

Będą się także świetnie komponować z szalenie modną w ostatnich latach stylistyką skandynawską aranżacji pomieszczeń. Naklejka z nutami na ścianę to jednokolorowe dekoracje, które najkorzystniej będą prezentować się w barwie kontrastującej z tłem, czyli z kolorem ściany. W domowym salonie, przedpokoju lub sypialni z jasnymi ścianami doskonale będą wyglądały nuty utrzymane w ciemnych, graficznych barwach. Jeśli zaś mamy do czynienia z kolorowymi ścianami, dobrze jest wówczas zdecydować się na jasne naklejki. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o uzupełnienie aranżacji pokojów dziecięcych. Tu obowiązuje pastelowa, pogodna kolorystyka dekoracji, a nuty utrzymane w radosnych barwach wprowadzą wiele optymizmu do świata najmłodszych. Pamiętajmy, że naklejki z nutami na ścianę mogą służyć nie tylko jako ornament wnętrz naszych prywatnych przestrzeni, ale również zagościć na ścianach pomieszczeń biurowych, restauracji, barów, szkół tańca, klubów, siłowni lub fitness klubów. Będą stanowić o wyjątkowości miejsca i z pewnością zapadną w pamięć klientom danego lokalu usługowego. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem swoich domów lub firm naklejkami z nutami na ścianę powinni zajrzeć na stronę internetową https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-nuty/. Każdą dekorację można zamówić w odpowiadającym nam rozmiarze i wersji kolorystycznej. Łatwość w aplikacji naklejek z nutami na ścianę sprawia, że każdy bez trudu poradzi sobie z umieszczeniem ich na ścianie albo na jakiejkolwiek innej powierzchni, na przykład na meblach, frontach drzwi lub szybach. Decydując się na udekorowanie najbliższego otoczenia naklejką ścienną, nie jesteśmy skazani jedynie na motywy muzyczne. Możemy wybrać również któryś spośród dziesiątek innych wzorów wydrukowanych w formie naklejek.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem