Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejka liściaste drzewo

Naklejka na ścianę drzewo to doskonała alternatywa dla standardowych ozdób, z jakimi zwykle mamy do czynienia w pomieszczeniach

Naklejka na ścianę drzewo idealne do każdego wnętrza

Naklejka na ścianę drzewo to doskonała alternatywa dla standardowych ozdób, z jakimi zwykle mamy do czynienia w pomieszczeniach. Tworzące kontrast z tłem wyraziste naklejki na ścianę drzewo sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak również w biurze lub lokalu usługowym. Na jasnej ścianie najlepiej będą się prezentować ciemne odcienie naklejek, zaś na kolorowym tle idealnie sprawdzą się białe ornamenty z drzewami w roli głównej. Dekoracje na ścianę drzewo mogą wystąpić również w formie oryginalnych ramek na zdjęcia, tworząc na ścianie drzewo genealogiczne. Taka ozdoba ścienna z powodzeniem łączy funkcje estetyczne z praktycznymi, tworząc na ścianie naszego domu pamiątkową galerię z fotografiami najbliższych. Ozdobami z drzewem genealogicznym można udekorować ściany sypialni, co nada jej indywidualny charakter podkreślający naszą tożsamość. W takim miejscu zdjęcia nie będą wystawione na widok każdego, kto nas odwiedzi, ale będą stanowiły formę bardzo osobistego albumu. Inaczej się stanie, jeśli zdecydujemy się udekorować taką ozdobą salon albo przedpokój. Wówczas z pewnością każdy zatrzyma się, aby podziwiać naszą prywatną galerię zdjęć, mówiącą bardzo wiele o właścicielach domu. Polecamy :

  • naklejka na ścianę drzewo do przedpokoiku
  • naklejka na ścianę drzewo do sypialni
  • naklejka na ścianę drzewo do salonu

Zobacz jak prezentuje się naklejka na ścianę drzewo na stronie naszego sklepu

Naklejka na ścianę drzewo to trwałe dekoracje

Naklejki z drzewem genealogicznym to nietuzinkowa dekoracja, która – dzięki charakteryzującej ją oszczędnej kolorystyce – sprawdzi się w różnych aranżacjach wnętrz.

Dekoracje na ścianę drzewo jest łatwa do zaaplikowania na ścianie naszego domu, więc każdy bez trudu poradzi sobie z tym zadaniem. Za pośrednictwem strony internetowej https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-drzewa/ możemy zamówić oryginalne dekoracje z drzewami, które uzupełnią aranżację wybranego wnętrza domu lub firmy. Dekoracje na ścianę drzewo charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu otrzymujemy piękne i trwałe dekoracje ścian.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem