Your Cart
naklejka abstrakcyjne drzewo

Naklejki na ścianę drzewo – zobacz koniecznie

Naklejki ścienne należą do bardzo popularnych i zarazem wygodnych dekoracji, dzięki którym w kilka minut i za pomocą niewielkich kosztów można ciekawie odmienić wnętrze. Wystarczy wyobrazić sobie pokój pomalowany na żółto czy seledynowo, a następnie ten sam pokój, którego ścianę zdobi imponujących rozmiarów drzewo. Jeden element wprowadzony do aranżacji wystarczy, aby wnętrze ożyło, stając się namiastką łąki z samotną gruszą, afrykańskiej sawanny z karłowatą akacją czy też leśnej polany z gigantycznym, pełnym tajemniczych miejsc dębem. Wystarczy kilka minut naklejania dekoracji, a efekt bywa niepowtarzalny.

 

Drzewo samo w sobie jest już bardzo pozytywnym symbolem, a chociaż w dekoracjach pojawia się w dziesiątkach kształtów – nie zawsze pięknych i harmonijnych – to właśnie ta różnorodność sprawia, że jest dekoracją o wyjątkowych możliwościach. Układ gałęzi pozwala na dopasowanie do każdej wolnej przestrzeni. Ich położenie, nachylenie, przygięcie ku ziemi sugeruje różne poziomy dynamiki związane z powiewem wiatru, jaki nasuwa nam się na myśl podczas obserwacji. Często realizm bywa tak duży, że niemal czujemy na plecach dreszczyk zimna i mamy ochotę schować się w ciepłe miejsce.

Naklejki na ścianę drzewo

Wizerunek drzewa to również balans dla kompozycji wnętrza. Duża liczba gałązek, bardzo gęsta korona, wiele listków i ptaków to przeciwwaga dla surowej aranżacji z dużymi bryłami mebli i prostotą stylu. Pozostaje jeszcze kolor w przypadku naklejek możliwy do modyfikacji według własnych gustów i komponowania się z wystrojem, dzięki czemu motyw wcale nie musi być zielony, lecz równie pięknie zaprezentuje się w błękitach lub czerwieni. Może też być stylizacja, jak naklejka na ścianę drzewo ze strony https://ornamentyka.pl/sklep/ozdoba-na-sciany-drzewo-ze-zwierzetami/ – nietypowa, nawiązująca do tematu na podobieństwo dziecięcych wycinanek z kolorowego papieru czy przedszkolnych rysunków.

 

Motyw zaprezentowany w przykładzie to efektowne dopełnienie spokojnego rodzinnego wnętrza. Dzięki swojej harmonii, idealnie okrągłym kształtom pozbawionym kanciastości tworzy miłe, ciepłe wrażenie. Drzewo w ogrodzie, parku idealnie chroni przed deszczem i upalnym słońcem, pozwala na relaksujący wypoczynek, a po nim na wesołą zabawę ze skakanką lub piknik na kocu, wzbogacony delektowaniem się smakołykami z wiklinowego koszyka. To doskonałe drzewo do nowoczesnego rodzinnego wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem