Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki azulejos

Maroko kojarzy się każdemu z nas ze wspaniałą pogodą, fantastycznymi plażami oraz klimatycznymi miastami. Wielka szkoda, że mniej osób zdaje sobie zaś sprawę z tego, iż przecież to we właśnie Maroku wytwarza się wspaniałe płytki ceramiczne – ich nazwa to azulejos. Co jak co, ale takie płytki są naprawdę piękne. Są one przede wszystkim polecane w łazienkach oraz kuchniach. Jednakże akurat w tym tekście nie będziemy pisali o ceramicznych płytkach do naszego domu – w końcu nie są one być może nam w tym momencie potrzebne, poza tym są sporym wydatkiem, no i mogą spowodować wiele problemów – nie jest powiedziane, że mamy w tym momencie czas i energię na remont. Cóż, w takim razie może po prostu kupmy naklejki azulejos?

Takie naklejki mogą sprawić, że po prostu wnętrza naszego domu będą bardziej klimatyczne, niejako będą bardziej oryginalne. Czyli można zaryzykować twierdzenie, że jeżeli jesteśmy miłośnikami Maroka, którzy najchętniej przeprowadziliby się do tego kraju, ale póki co nie mają takiej możliwości, to przynajmniej powinniśmy wydać pieniądze (naprawdę niewielkie) na naklejki.

Można zauważyć, że wiele osób decyduje się na przyklejenie ich nad kanapą w salonie, czyli w niejako centralnym miejscu domu. Gdzie byśmy tych naklejek nie przykleili, to zapewne będziemy bardzo zadowolonymi ludźmi. Nie ma innej możliwości – każdy mieszkaniac Maroka, Portugalii czy Hiszpanii się z tym zgodzi, zresztą coraz więcej Polaków uświadamia sobie, że faktycznie takie rozwiązania są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tylko postarajmy się, aby szerokość i wysokość naklejek była odpowiednio dostosowana, aby potem nie było żadnych nieprzyjemności przy próbie ich przyklejenia do ściany.

Interesujące wzory na ścianę w dowolnym pomieszczeniu – nie chodzi tylko o swój dom, ale także o powiedzmy prowadzony przez siebie zakład usługowy, można znaleźć szczególnie w sklepie internetowym https://ornamentyka.pl/sklep/tatuaz-scienny-marokanskie-wzory/ – naprawdę interesujące miejsce.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem