Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki w tym domu

Modne naklejki cytaty o domu

Naklejki to jeden z wygodniejszych rodzajów dekoracji, który pozwala na szybką zmianę designu wnętrza bez potrzeby wykonywania dużego, często kosztownego remontu. W przeciwieństwie do obrazów czy fototapet naklejki są też o wiele tańsze zwłaszcza, jeśli wybieramy te w mniejszych formatach, do umieszczenia nad łóżkiem czy we wnęce pomiędzy meblami. Dzięki naklejkom pokój, kuchnia lub przedpokój zyskają znacznie więcej uroku, a dekoracja będzie przysłowiową kropką nad i, dopełniającą wystrój i dodającą mu charakteru. Dekorowanie wnętrz takimi ozdobami przypomina obszywanie sukienki lamówką czy mocowanie listew narożnych, dzięki którym kompozycja zyskuje właściwą oprawę.

W szerokiej gamie motywów naklejek znaczące miejsce zajmują te z napisami odnoszącymi się do tematyki domu, rodziny i panujących między jej członkami stosunków. Umieszczenie takich dekoracji w pokoju czy kuchni to podkreślenie specjalnego charakteru domu, zaakcentowanie dużego znaczenia, jakie przykładają do rodzinnego klimatu domownicy, a to z kolei przekłada się na samopoczucie mieszkańców, jak i przychodzących gości. Napis jest wyraźnym komunikatem, informacją dla osób z zewnątrz, że dom stanowi dla rodziny najwyższą wartość. Napisy mogą mieć bardzo różny charakter od poważnej sentencji po wesołe, często satyryczne podejście do tematu rodziny i panujących w niej stosunków.

Naklejki cytaty o domu – bogate kolekcję

Naklejki cytat o domu można znaleźć w bogatej kolekcji ozdób na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty-napisy/
gdzie zgromadzono propozycje z różnych kategorii tematycznych, od neutralnych kompozycji roślinnych po wyraźnie podkreślające klimat naklejki w stylu afrykańskim czy ludowym. Napisy tematycznie nawiązujące do domu wyróżniają się wśród nich nie tylko zawartą treścią, ale i ciekawą stylizacją, często z pięknymi ozdobnikami graficznymi. Takie dekoracje doskonale sprawdzą się w stylowych aranżacjach wnętrz podczas, gdy do przestronnego loftu lub salonu w stylu minimalistycznym idealnie będzie pasować prosty cytat.

Niewątpliwą zaletą naklejek jest możliwość zamówienia ich w dowolnym kolorze i rozmiarze. Dzięki tym cechom doskonale dopasują się do wielkości ściany, a umieszczone na tej największej, wydrukowane w dużym formacie, będą przyciągać uwagę zaraz po wejściu do wnętrza swoją czytelnością, jeszcze bardziej akcentując rodzinny klimat domu. Naklejki cytat o domu to pomysły niestandardowe, nowoczesne, ale zyskujące w ostatnim czasie sporą popularność. To prosty sposób na powrót do czasów dzieciństwa, przypomnienie sobie ciepłej, przytulnej kuchni w domu rodzinnym, oraz próba odtworzenia tej niezwykłej aury w dzisiejszych bardziej nowoczesnych wnętrza. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce to także doskonały sposób na wprowadzenie barwnego akcentu do surowego wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem