Your Cart
szablon malarski na ścianę litery

Naklejki dekoracyjne na ścianę niewielkim kosztem mogą nadać indywidualny sznyt ognisku domowemu

Naklejki dekoracyjne na ścianę

Naklejki dekoracyjne na ścianę – Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby mieszkać w przytulnych i stylowych wnętrzach, które odzwierciedlałyby nasz charakter, pasje i upodobania. Współcześnie jest możliwość, aby niewielkim kosztem nadać indywidualny sznyt naszemu ognisku domowemu. Naklejki dekoracyjne na ścianę to niezwykle proste w aplikacji elementy dekoratorskie, które pomogą nam w okamgnieniu przemienić wnętrze monotonne w pomieszczenie z charakterem. Naklejki dekoracyjne na ścianę nie wymagają wycinania, ani użycia kleju – wystarczy jedynie odkleić pasek z warstwą ochronną i gotowe. Nawet najmniejsze lub niezbyt atrakcyjne pod względem architektonicznym wnętrze zyskuje pazur i nietuzinkowy wygląd. Na rynku znajduje się multum wzorów naklejek dekoracyjnych na ścianę, które możemy dopasować do każdego wnętrza w domu. Proste wzory graficzne najlepiej wyglądają na tle jasnych ścian. Wizerunki kwiatów, ptaków, lub też motywy patriotyczne są pięknie wystylizowane i sprawdzą się w salonie lub sypialni. Do najpopularniejszych motywów należą również naklejki z napisami inspirującymi, zawierającymi znane cytaty, fragmenty piosenek, lub wierszy. Polecamy :

  • naklejki dekoracyjne na ścianę z napisami
  • naklejki dekoracyjne na ścianę z motywem zwierzęcym
  • naklejki dekoracyjne na ścianę z motywem drzew

Zobacz naklejki dekoracyjne na ścianę na stronie naszego sklepu 

Naklejki dekoracyjne na ścianę

Treści tych krótkich tekstów mogą być poważne i stanowić – na przykład – swoisty kodeks domowy lub wyraz emocji, jak również zabawne, aby nastrajać pozytywnie każdego dnia i wywoływać uśmiech na twarzy każdego oglądającego ten rodzaj dekoracji.

Bardzo dobrze na ścianie salonu, przedpokoju lub kuchni będą wyglądały również wzory naklejek dekoracyjnych na ścianę , inspirowane naszym rodzimym folklorem. Kwiaty, wycinanki lub charakterystyczne dla kultury ludowej koguty będą stanowiły znakomity kontrapunkt w nowoczesnym wnętrzu, jak również podkreślą charakter pomieszczeń utrzymanych w rustykalnym stylu. Pamiętajmy, że naklejki ozdobne na ścianę mogą służyć nie tylko jako ornament wnętrz naszych prywatnych przestrzeni, ale również zagościć na ścianach pomieszczeń biurowych, restauracji, kawiarni, barów, siłowni lub fitness klubów. Będą stanowić o wyjątkowości miejsca i z pewnością zapadną w pamięć klientom danego lokalu usługowego. Szeroką gamę wzorów naklejek na ścianę znajdziemy na przykład na stronie internetowej https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do- pokoju/. Prezentowane na niej produkty można zamówić w różnych rozmiarach w zależności od preferencji klienta.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem