Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
nakleja dziecięca z pszczółkami

Naklejki dla dzieci do ozdoby pokoju dziecięcego

Naklejki dla dzieci to kolorowe dekoracje ścian

Naklejki dla dzieci do ozdoby pokoju dziecięcego. Świat dziecka rządzi się specjalnymi prawami, dlatego do specjalnych zasad należy się stosować również podczas jego urządzania. W dziecięcym pokoiku czy fragmencie mieszkania wydzielonym specjalnie na jego potrzeby. Wszystko powinno sprzyjać inspirowaniu procesów poznawczych, rozwojowi i tworzeniu przyjemnej, bezpiecznej atmosfery. Im mniejsze dziecko, tym więcej łagodnych i czystych kolorów oraz przyjaznych kształtów powinno je otaczać. Wśród detali w pokoju malucha zaszczytne miejsce zajmują dekoracje ścienne. Naklejki dla dzieci to szczególna kolekcja motywów charakteryzujących się prostotą kształtów, czytelnością i przede wszystkim pozytywnym ładunkiem emocjonalnym. Nawet czarownice, smoki i duchy nie mogą wywoływać w dziecku obaw, lecz wraz z kwiatkami, pszczółkami i miłymi kotkami uśmiechać się tworząc magiczny świat. Naklejki dla dzieci to ogromne zróżnicowanie propozycji uzależnionych od wieku odbiorcy. Inne pomysły będą miały zastosowanie w pokoju trzylatka, a inne u dziecka w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Jest to uwarunkowane poziomem wiedzy realnej i odbieganiem od bajkowej krainy wyobraźni. Polecamy :

  • naklejki dla dzieci z motywem z bajek
  • naklejki dla dzieci z motywem typograficznym
  • naklejki dla dzieci ze zwierzątkami

Zobacz naklejki dla dzieci na stronie naszego sklepu

Naklejki dla dzieci z motywem wesołych zwierzątek

Zobacz również dekoracje dla dzieci na stronie naszego nowego sklepu brajankowo.pl 

Nie oznacza to jednak, że u nastolatki na ścianie nie będzie efektownie prezentować się słodka różowa księżniczka, a u chłopca nie znajdzie swojego miejsca rycerz walczący ze smokiem.

Tutaj znajdziesz bajkowe naklejki dla dziecihttps://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-pokoju-dziecka/. Proponowane na motywy to zarówno te dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci, dedykowane dziewczynkom, chłopcom oraz neutralne. Wiele naklejek dla dzieci, jak zabawne tańczące pszczoły, wesołe koty czy latające kolorowe balony doskonale ozdobi nawet te pokoje, które dzieli mieszane rodzeństwo. Nie można również zapominać o ogródkach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach, w których naklejki mogą spełnić rolę mozolnie malowanych dekoracji. Poza funkcją inspirującą i pobudzającą wyobraźnię naklejki dla dzieci mogą również pełnić rolę użytkową. W takiej formie występują specjalne miarki do systematycznego sprawdzania i notowania wzrostu dziecka. Dziewczynka może konkurować z zabawną rusałką, chłopiec ścigać się z pływająca rybką. Albo próbować dosięgnąć budki dla ptaków na gałęzi drzewa. Miarki wzrostu to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również motywacja dla malucha, który nie zawsze ma ochotę stanąć przy futrynie.

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem