Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejka słonie

Naklejki do salonu – bogate wzornictwo – fajne pomysły

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w domu czy mieszkaniu. Z jednej strony pełni on funkcję reprezentacyjną, pomieszczenia, w którym przyjmuje się znajomych oraz przygodnych gości, a z drugiej często jest centrum życia rodzinnego. Zależnie od charakteru rodziny i wielkości domu salon może być urządzony pokazowo i zamykany na szczególne okazje, albo może stanowić serce mieszkania. W pierwszym wypadku liczyć się będzie przede wszystkim aranżacja, w drugim komfort mieszkańców. Bez względu na to jednak na to, jaką rolę przypisuje się temu wnętrzu warto zwrócić uwagę na jego wystrój.

tutaj znajdziesz najpiękniejsze dekoracje do salonu https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-salonu/

Wśród długiego szeregu dekoracji, które mogą być wykorzystane podczas tworzenia salonowej aranżacji są naklejki ścienne. Można je podzielić na dwie grupy, z których pierwszą tworzą jednokolorowe wzory ornamentowe, a druga, to naklejane na powierzchnię ściany, ścianki działowej, szyby czy drzwi fotografie samoprzylepne. Każda z tych dwóch form naklejek pozwala osiągnąć nieco inne efekty dekoracyjne od subtelnego podkreślenia pięknej kolorystyki ścian, po dopełnienie jednostajnej kompozycji złożonej z mebli i detali.

Naklejki do salonu – bogate wzornictwo

Naklejki to nie tylko klasyczne kompozycje przypominające koronkowe serwetki, ale również piękne drzewa, motywy roślinne i zwierzęce, przedmioty i napisy o szczególnej wymowie, które wykonane w kolorze dopasowanym do powierzchni ściany są dekoracyjnym tematem klasycznego obrazu w naturalnej ściennej oprawie. Ornamentowe dekoracje można umieszczać na ścianie w centralnym miejscu salonu, tworząc z nich duży, wypełniający przestrzeń dodatek, jak również tworzyć z nich ciekawe kompozycje, układy lub długie szlaki na wzór lamówek przy sukienkach.

Jednokolorowe naklejki są rodzajem eleganckiej i stylowej dekoracji, natomiast kolorowe, wykonane z fotografii lub abstrakcyjnych komputerowych grafik należą do bardziej nowoczesnych i ekstrawaganckich. Drzwi wypełnione bukietem maków, stary rower na dzielącej pomieszczenie szybie czy zamglony las na lekkim przepierzeniu tworzą w salonie nastrój od nostalgicznego i przytulnego, po słoneczny, pogodny pełen letniej świeżości. Zbiór salonowych naklejanych dekoracji uzupełniają fantazyjne zegary, wieszaki i stylizowane drzewa genealogiczne.

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem