Your Cart
ornarmenty z dewizami

Naklejki do kuchni na ścianę

Kuchenne ściany zazwyczaj nie stanowią przedmiotu naszych zainteresowań, gdy wybieramy dekoracje do naszego domu. Nie oznacza to, że urządzając kuchnię nie przykładamy wagi do jej estetyki, jednak zazwyczaj o dekorowaniu tego wnętrza myślimy w kontekście niewielkich półeczek, szafeczek czy relingów, na których wieszamy łyżki, kolorowe kubki lub ustawiamy pojemniki z przyprawami. Niektóre panie domu kochają kolorowe akcesoria, drobne gadżety, firaneczki z owocami czy zazdrostki w kolorową kratę. Sporadycznie jednak myślimy o tym, aby w kuchennym wnętrzu udekorować ścianę. Nie chodzi tu jednak o kosztowną i wymagającą gruntownego remontu fototapetę, ale o lekkie, łatwe w aplikacji i niezwykle wdzięczne naklejki.

Samoprzylepne dekoracje już od dłuższego czasu cieszą się dużym powodzeniem, ponieważ nie tylko są niedrogie, ale też można je umieścić we właściwym miejscu w zaledwie kilka minut bez potrzeby wykonywania skomplikowanych czynności. Naklejki do kuchni na ścianę to również proste w aplikacji dekoracje, które całkowicie zmienią wystrój tego wnętrza. Kolekcja na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-kuchni/ jest przykładem możliwości, jakie stwarzają rozmaite wzory, łączące w sobie elementy grafiki i rozmaite napisy o tematyce niekoniecznie kulinarnej. Przy wyborze motywu ważne jest wzięcie pod uwagę charakteru kuchni oraz miejsca, które chcemy ozdobić. Inne dekoracje możemy wykorzystać nad stołem, a inne w przestrzeni między szafkami.

Naklejki do kuchni na ścianę

Naklejki ścienne mają bardzo zróżnicowane wzory, dlatego każda z nich posiada swój niepowtarzalny styl, przenosząc go również na wnętrze. Wiele takich dekoracji ma charakter uniwersalny, co oznacza, że nie wymagają żadnej konkretnej aranżacji, aby dobrze prezentowały się we wnętrzu. Przykładem są naklejki ścienne do kuchni z napisami mówiącymi o gotowaniu, życzące smacznego, wychwalające walory niektórych produktów konsumpcyjnych. Nieco bardziej wymagające są naklejki z motywami ludowymi, które wyraźnie podkreślają regionalny klimat kuchni, albo jej rustykalny charakter. Wśród kuchennych naklejek są też wzory marokańskie czy motywy roślinne idealne do stylizacji prowansalskich.

Naklejki do kuchni na ścianę nie muszą być pojedynczymi motywami ulokowanymi w wybranym miejscu na podobieństwo obrazu. Kompozycje z powtarzalnym wzorem świetnie sprawdzą się też, jako naklejki na kafelki ścienne pod warunkiem, że płytki nie są również wzorzyste i nie mają intensywnych kolorów. Naklejka w postaci jednolitej, zadrukowanej folii doskonale przykryje ceramikę, a przy okazji zachowa też jej zarys. Jeśli motyw na naklejce jest kompozycją w stylu marokańskiej mozaiki uzyskany efekt do złudzenia będzie przypominał egzotyczną glazurę. Dekoracje samoprzylepne można zamawiać w jednym z wielu kolorów i formatów, co pozwala na ujednolicenie wystroju z wyposażeniem wnętrza.

Szukasz dekoracji do kuchni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem