Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
naklejka róże

Naklejki kwiaty

Popularne powiedzenie mówi, że to muzyka łagodzi obyczaje, ale wiele osób zapewne nie raz doświadczyło tego rodzaju przyjemnych wyciszających emocji w otoczeniu kwiatów. Nie bez powodu powstała specjalna dziedzina medycyny naturalnej zajmująca się wpływem kolorów na psychikę podobnie, jak powszechnie znana jest też aromaterapia. Kwiaty na naklejkach wprawdzie nie pachną, ale od czegóż jest bogata i nieposkromiona wyobraźnia?

 

Nowoczesne techniki cyfrowej fotografii oraz doskonała jakość druku pozwoliły stworzyć fascynujące samoprzylepne naklejki, które nie tylko nie ustępują wyglądem ideałowi, ale też są wytrzymałe, łatwe do naniesienia na powierzchnię i przede wszystkim piękne. Wystarczy jedynie przymknąć oczy i wyobrazić sobie salon, sypialnię, łazienkę czy kuchnię w kwiatowej dekoracji, a potem już tylko krok do realizacji pomysłu.

 

Oferta jest w tej dziedzinie bardzo bogata. Można wybierać zarówno wśród gatunków, decydując się na szlachetne orchidee, swojskie maki czy tradycyjne róże, jak i wśród wielkości, kolorów i realizmu fotografii. Trzydrzwiowa szafa w sypialni udekorowana naklejką przedstawiającą aleję kwitnących owocowych drzew to okazja do codziennego przyjemnego spaceru w zaciszu wiosennego sadu. Słoneczniki na drzwiczkach kuchennej szafki czy to promienie słońca nawet w środku mroźnej zimy. Zobacz modne naklejki z kwiatowymi wzorami: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-kwiaty/

 

Możliwości jest wiele. Subtelne liliowe czy różowe kwiaty lawendy sprawdzą się, jako dodatek do wystroju łazienki, pobudzając wyobraźnię do odczuwania ich fantastycznego kojącego zapachu. Zwolennicy mocniejszych akcentów znajdą też krwistoczerwone róże, zdecydowane dalie czy tulipany. Nie brakuje propozycji futurystycznych ognistych kwiatów, kaktusów, trawy albo rozległej łąki.

 

Niepodważalną zaletą naklejek jest to, że można nimi ozdabiać wszystko, od kuchennego sprzętu AGD, przez meble, ścianki działowe i przepierzenia, parawany, drzwi, a nawet blaty stolików. Ogromne zróżnicowanie kolorów oraz akcentów od delikatnej i subtelnej bieli konwalii po karminowe poinsecje czy zważone pierwszym szronem owoce głogu to dodatkowy atut inspirujący wyobraźnię.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem