Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
naklejki na meble dziecięce - naklejka na szafę owieczki

Naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka to bogata kompozycja barw

Naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka prostym sposobem na dekorację

Naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka stawiają określone wymagania zarówno pod względem kolorystyki, jak i wzornictwa. W odróżnieniu od tych dla dorosłych to naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka powinny wyróżniać się bogatą kompozycją barwną a także motywami. Które będą budzić jak najbardziej pozytywne skojarzenia, Takie wzory to nie tylko dekoracje ścian, ale również naklejki na meble dziecięce, które zmienią proste, jednobarwne szafy i komody w sprzęty. Które ożywią pomieszczenie i stworzą w nim piękny, bajkowy klimat. Dzięki naklejką na ściany i meble do pokoju dziecka w kilka chwil tradycyjna biała szafa stanie się egzotyczną dżunglą, albo fantastycznym kwiatowym ogrodem. Kolorowy pokój dziecka jest doskonałym miejscem pobudzającym jego rozwój poznawczy i emocjonalny. O wpływie kolorów na naszą psychikę, więc zapewne większość ludzi. Dlatego nie będzie tajemnicą, że tęczowe meble w zrównoważonych proporcjach poszczególnych barw czy też pastelowe dodatki do wystroju pozwolą dziecku odczuwać pozytywne emocje. A tam, gdzie czuje się ono dobrze i bezpiecznie lepiej się też rozwija. Tradycyjne dziecięce meble dostępne w sklepach są monotonne w kolorach, często białe lub z surowego drewna. Dlatego warto pomyśleć o wykorzystaniu ich powierzchni do wprowadzenia akcentu kolorystycznego takiego jak . Pomoże w tym bogata kolekcja naklejek na ściany i meble do pokoju dziecka stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych. Polecamy :

  • naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka z motywami z bajek
  • naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka z kolorowymi zwierzątkami
  • naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka z kwiatami i drzewkami

Zobacz naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka na stronie naszego sklepu

Naklejki na ściany i meble do pokoju dziecka takie jak szafa czy komoda

Zobacz również modne dekoracje do pokoju Twojego dziecka na stronie naszego nowego sklepu z dekoracjami brajankowo.pl 

 

Szafa, komoda, biurko czy szafka na zabawki to niezbędne elementy wyposażenia wnętrza, dzięki którym maluch uczy się utrzymywać porządek i może szybko znaleźć niezbędne rzeczy.

Te tradycyjne meble w pokoju dziecka całkowicie zmienią swój wygląd przyjmując postać tajemnych przejść do bajkowego świata, jeśli zostaną udekorowane naklejkami na ściany i meble do pokoju dziecka. Pomogą w tym dekoracje. Zarówno duże samoprzylepne folie, pozwalające na całkowite pokrycie powierzchni mebla, jak i pojedyncze motywy – samolociki, motyle, wróżki i księżniczki. Oraz dziesiątki innych pomysłowych wzorów. To piękne, rysunkowe domowe przedszkole, zielony las, kolaż z rozmaitych butów dla nastolatek albo koń dla miłośników zwierząt. Zobacz przykłady naklejek na ściany i meble do pokoju dziecka: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-pokoju-dziecka/. Naklejki na meble dziecięce to niezwykłe bogactwo możliwości począwszy od tematów zaczerpniętych z bajek i powieści dziecięcych przez motywy z otaczającego świata, natury, codziennego życia po elementy związane z zainteresowaniami czy ulubionym zajęciem. Na szafie lub komodzie może wyrosnąć kolorowa łąka, pojawi się pradawny las z całkiem sympatycznym dinozaurem lub piłka biedronka na zielonej trawie boiska. Do pokoi dziecięcych można zaadaptować wiele „dorosłych” wzorów, jak chociażby kostki do gry, zabawną zebrę, dmuchawiec na tle błękitnego nieba a nawet widok plaży czy jeziora pod warunkiem, że będzie on kolorowy i zgodny z temperamentem i upodobaniami dziecka.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem