Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki na płytyki w kuchni

Naklejki na płytki, naklejki na ściany – rożne ozdabianie wnętrz

Kafelki ceramiczne są standardowym elementem wystroju wielu mieszkań jednak, kiedy już raz znajdą się na ścianie właściciele skazani są na nie przez wiele lat. Oczywiście teoretycznie można je usunąć, wymienić na inny model lub zastąpić odmiennym sposobem wykończenia ściany, ale to zadanie wymagające kompleksowego remontu pomieszczenia, wielu dni bałaganu i sporych kosztów. Na zmianę designu istnieje jednak o wiele ciekawszy i prostszy sposób, który przy okazji stwarza też więcej możliwości dekoracji niż klasyczna glazura. Tym sposobem są naklejki na płytki dostępne w wielu kolorach o wzorach, idealne do każdego pomieszczenia w domu lub firmie.

Samoprzylepne dekoracje, którymi można okleić rzędy kafelków dzielą się na dwie grupy. Pierwsza z nich to niewielkie jednobarwne ornamentowe motywy doskonale dopasowujące się do pojedynczych płytek. Dzięki możliwości zamówienia ich w jednym z wielu wymiarów mogą pojawić się na wybranych kaflach w formie rzędu lub pojedynczych elementów dekoracyjnych – kwiatków, motylków, ptaszków czy też po prostu abstrakcyjnych ażurków. Dopasowane kolorystycznie mogą być na przykład granatowym dopełnieniem niebieskiego tła lub kontrastową czerwienia na białych czy czarnych kafelkach. Tu znajdziesz naklejki na kafelki: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-kuchni/

Naklejki na płytki

Druga grupa naklejek na płytki to zwarte zadrukowane motywy wykonywane na podstawie zdjęć lub grafik, dzięki czemu umieszczane na powierzchni płytek tworzą konkretny tematycznie wzór. Może to być zarówno kolorowa kompozycja owoców czy kawy, jak i panorama starego miasta czy rozległa łąka pełna kwiatów. Takie dekoracje są znacznie lepiej widoczne i przyciągają uwagę, dlatego mogą być tym elementem, który decyduje o charakterze wnętrza. Jednym z przykładów takiej dominacji jest oklejenie wszystkich ścian łazienki naklejkami z widokiem morza czy lasu. Pomieszczenie sprawia wówczas wrażenie przeniesionego na łono natury.

Wykorzystanie naklejek na płytki to prosty i szybki sposób na zmianę dekoracji. Samoprzylepne motywy są łatwe do umieszczenia na gładkiej powierzchni glazury i równie proste do usunięcia, pozwalając na powrót do starego designu lub na wybór nowych dekoracji. Folia nie wypełni szczelnie przestrzeni między kafelkami pozostawiając na powierzchni ich delikatny zarys, co dodatkowo dodaje uroku wystrojowi i pozwala zatrzymać wzrok na szczegółach obrazów. Bogactwo motywów umożliwia na dobranie odpowiedniego wzoru zarówno do kuchni, jak i łazienki czy WC, a nawet do pomieszczeń stołówek i innych miejsc wykończonych płytkami.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem