Your Cart
Naklejki na ścianę do kuchni napisy

Naklejki na ścianę do kuchni napisy – już teraz możesz mieć swoją ulubioną sentencję lub cytat na ścianie w kuchni

Naklejki na ścianę do kuchni napisy z ulubionymi przepisami

Naklejki na ścianę do kuchni napisy z pewnością nie są wzorem, o którym pomyśli osoba wybierająca ozdoby do własnego domu. Wielokrotnie, zależnie od preferencji, pierwsze kroki kieruje się w stronę konkretnych naklejek, takich, jak panoramy czy ozdoby kwiatowe, uważane za najbardziej uniwersalne. Zwyczajnie ci, którzy nie posiadają doświadczenia w aranżacjach uważają, że kwiaty na ścianie czy górski plener będzie pasował zawsze i nie okaże się kiczowatym akcentem całego designu. Moda jednak nakazuje sięgać po innowacyjne projekty, a to, co jest najbardziej unikalne dla aktualnych czasów, to stylizacje vintage, naklejki z napisami lub stylowe abstrakcje.

Nowoczesne kuchnie nie zaliczają się już do ciasnych pomieszczeń i w związku z tym projektanci nie są ograniczeni metrażem. Wprawdzie dużo ludzi nadal jeszcze mieszka w blokach z wielkiej płyty, gdzie każdy metr przestrzeni bywa bezcenny, ale modne apartamentowce i coraz popularniejsze domy jednorodzinne to całkiem odmienny standard mieszkań. Skoro dysponuje się większą płaszczyzną można w niej poszaleć zarówno z wyposażeniem, jak i dekoracjami. Całkowicie nowym, nietypowym, ale nader efektownym i stwarzającym cały szereg możliwości aranżacyjnych jest wykorzystanie samoprzylepnych różnokolorowych nalepek.

Napisy na naklejkach do kuchni to wiele rozmaitych opcji, począwszy od haseł motywacyjnych po optymistyczne wypowiedzi na temat mieszkania, rodziny, rządzących w niej obyczajów i miłości. To ponadto hasła prezentujące osobisty stosunek do otoczenia, estetykę komunikowania się z nim poprzez wypowiedzi typu: „Lubię kawę” czy „Życie jest ciężkie, a praca jeszcze cięższa”. Dla jednych to forma pokazania swojej indywidualności, zaprezentowania osobistego, oryginalnego stylu, dla innych po prostu pozytywna, niestandardowa ozdoba, która poza treścią ma jeszcze doskonałe walory do udekorowania wnętrza.

Litery, słowa, zdania można również wyszukać na mniej rzucających się w oczy dekoracjach, jakimi są nalepki. Jedne stylizowane na vintage, przypominające przyżółkły ze starości papier gazetowy lub książkowy z nadrukiem stosowanym kilkadziesiąt lat temu, to niebanalny dodatek do stylizacji retro, i dodatkowo do domów rustykalnych czy prowansalskich. Bardziej modna, śnieżnobiała gazeta z nagłówkami towarów to jednocześnie inny klimat, nadający się na ścianę loftu lub współczesnego biura. Nadzwyczajnym i bardzo artystycznym dodatkiem do pomieszczeń mogą też być naklejki z napisami do kuchni z konkretnym hasłem, niosącym w sobie pewien szykowny dla właściciela domu przekaz. Polecamy:

  • Naklejki na ścianę do kuchni napisy przepisy
  • Naklejki na ścianę do kuchni napisy cytaty
  • Naklejki na ścianę do kuchni napisy sentencje

Zobacz naklejki na ścianę do kuchni napisy w naszym sklepie internetowym

Naklejki na ścianę do kuchni napisy – ulubione cytaty i sentencje

Miejscem idealnym na tego typu dekoracje jest ściana między dolnym i górnym kompletem kuchennych szafek, albo – w kuchniach, w których wstawia się samodzielne szafki z blatem roboczym – nad przestrzenią tego blatu. Różnokolorowe wzory nie tylko będą spełniały rolę ozdoby, ale wykonane z odpowiednich materiałów spełnią swoje zadanie równie dobrze, jak płytki ceramiczne. Równocześnie nad płytkami mają tę mocną stronę, że nie wymagają kompleksowego remontu, skuwania ścian i problematycznego dopasowywania glazury. Nalepki umieszcza się na ścianie znacznie szybciej i nie wymagają nieraz nawet odsuwania mebli.

Nalepki do kuchni są w stanie stać się wspaniałą ozdobą mieszkania, które w nieoczywisty sposób jest z nimi kojarzone. Kuchnia -bo o niej mowa – zyska na wyjątkowości, jeśli jej ściany ozdobimy odpowiednio dopasowanymi grafikami. Dodatkowym atutem każdej naklejki z napisami do kuchni będzie odpowiednio dobrana rama. Trzeba jednak pamiętać, że nie może ona przytłaczać najważniejszych treści, czyli tego, co znajduje się na obrazku. Naklejki z napisami do kuchni doskonale będą wyglądały, jeśli oprawimy je w dyskretne, tanie ramy, eksponujące jedynie treść wydrukowanego hasła. Takie ramy będą wyjątkowo dobrze prezentować się jako dodatek wyprodukowanych na płótnie grafikach typograficznych, utrzymanych w czarno – białej zabarwieniu. Z kolei srebrne, perfekcyjnie spełnią oczekiwania w minimalistycznym otoczeniu. Natomiast intrygującą koncepcją dla mieszkania utrzymanego w stylu retro, będzie przełamanie eleganckiej formy dekoracji, jakim jest aktualna nalepka do kuchni z tekstami. Naklejki do kuchni napisy sporządzone za pomocą liter i prostych rysunków stwarzają znakomitą dekorację domowej kuchni, ale również kawiarni, restauracji lub sklepu.

W przypadku apartamentu usługowego uczynią, że klienci mocniej zapamiętają to miejsce i chętniej do niego wrócą. Teraźniejsze nalepki do kuchni zdadzą egzamin we wnętrzach klasycznych, wpisanych w estetykę baśniową lub retro, oraz w przestrzeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, na przykład w loftach. Naklejki do kuchni o tematyce kuchennej najlepiej przedstawiają się na tle jasnych ścian. Tutaj kupisz naklejki z napisami na ścianę w kuchni: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-kuchni/

Teksty na ściany to wersja ozdoby o mocno zróżnicowanej formie dekoracji. Za tego typu propozycję można uznać naklejkę z rozrzuconymi pojedynczymi wyrazami, nazwami miast, dzielnic, albo po prostu z jednym często powtarzającym się słowem. Przykładem takiego motywu są wszelkie naklejki z wyznaniem miłości wkomponowanym w konkretne kształty lub po prostu rozrzucone po jednolitym tle. Sentencje tego rodzaju mogą być także przykładem identyfikowania się z konkretnym krajem, narodem, miasteczkiem czy kulturą, o czym mają świadczyć teksty drukowane w barwach narodowych, czy treścią wskazujące na przedmiot uwielbienia. Jedną z takich ozdób jest naklejka z wieżą Eiffla i nazwą miasta.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem