Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
Naklejka Trzy Drzewa - naklejki na ścianę w sypialni

Naklejki na ścianę w sypialni

Stworzenie przyjaznego klimatu w sypialni to nie tylko rodzaj ekstrawagancji, ale również potrzeba wynikająca z przeznaczenia tego pomieszczenia. Im estetyczniejsze i bardziej przyjazne otoczenie, tym lepiej się w nim odpręża i relaksuje przed snem, a w konsekwencji także lepiej zasypia. Wiele osób, szczególnie pań traktuje to miejsce jak osobisty, bardzo intymny pokój, do którego nie wpuszczają domowników bez pukania tworząc w sypialni swój własny intymny świat. Wszystkie te powody sprawiają, że warto pomyśleć o odpowiednich dekoracjach, dzięki którym pokój stanie się bardziej osobisty, efektowniejszy, czyli taki, w którym chce się przebywać jak najdłużej.

Naklejki na ścianę w sypialni

Dekorowanie sypialnianego wnętrza nie wymaga wcale wielkich nakładów finansowych, bowiem z powodzeniem w tej roli sprawdzą się naklejki ścienne. Najlepszym miejscem do ich umieszczania jest wolna przestrzeń nad małżeńskim łóżkiem, chociaż to jedynie ogólna wskazówka, bowiem w różnych aranżacjach naklejki można umieszczać praktycznie wszędzie. Nie ma też wielkich ograniczeń w kategorii motywów dekoracyjnych, bowiem w sypialnianym wnętrzu pięknie będą wyglądać zarówno motywy roślinne, ornamenty jak i wizerunki postaci.

 

Wybierając motyw warto pamiętać, że dobiera się go do aranżacji wnętrza a nie do jego przeznaczenia, dlatego nie musi on bezwzględnie kojarzyć się ze spaniem. Do sypialni będzie pasować każda naklejka, która kolorystycznie wkomponuje się w tło i nie będzie straszyć w półmroku po niespodziewanym przebudzeniu. Powinna też pozytywnie kojarzyć się mieszkańcom nawet, jeśli jest to sylwetka drapieżnego zwierzęcia czy nastrojeni wojowniczo afrykańscy tubylcy. Przykłady naklejek, jakie można wykorzystać na ścianach sypialni znajdą się w zakładce https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-sypialni/, gdzie obok wspomnianych zwierząt i tubylców można znaleźć też wiele neutralnych ornamentów roślinnych.

 

Niepodważalną zaletą ściennych naklejek jest łatwość ich aplikacji oraz usuwania, co pozwala na zmianę wystroju dosłownie w kilkanaście minut. Im mniejszy motyw, tym mniej problemu z jego aplikacją, dlatego osoby, które chcą samodzielnie kreować takie dekoracje mogą wykorzystać więcej małych elementów tworząc złożone układy, dekoracyjne szlaczki, albo po prostu niewielkie akcenty. Pomocna będzie też zróżnicowana kolorystyka, którą można dowolnie wybierać z szerokiej gamy propozycji, dzięki czemu wybrany motyw zostanie przygotowany w kolorze zielonym, niebieskim czy złotym stosownie do potrzeb.

Szukasz dekoracji do sypialni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem