Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
dmuchawce naklejki na ścian

Naklejki na ścianę na zamówienie – dowolny wymiar i kolor

Naklejki ścienne są w ostatnich latach bardzo popularne, co zapewne jest wynikiem mody na niestandardowe aranżacje wnętrz oraz prostoty w wykonaniu takiej ozdoby. Umieszczanie na ścianach naklejek nie wymaga fachowej wiedzy, a jedyna trudność, jaka się wiąże z tym zadaniem to dobranie najodpowiedniejszego wzoru. Chodzi tu nie tylko o motyw, który spełni zadanie komponując się z wystrojem wnętrza, ale też o układ motywu, wielkość i kolorystykę. W kontekście tematu osoby, które mają problem z podjęciem decyzji zawsze mogą sięgnąć po motywy roślinne, które są uniwersalne i będą pasować do każdej aranżacji wnętrza. O wiele trudniej dopasować dwa pozostałe parametry naklejek.

Jeśli w naszej wyobraźni rodzi się jakaś konkretna koncepcja a po przejrzeniu dziesiątek wzorów w sklepie nie znajdujemy odpowiedniego motywu najlepszym rozwiązaniem bywają w takich sytuacjach naklejki ścienne na zamówienie. Możliwości dopasowania wybranej kompozycji kwiatowej, wyczarowanie na ścianie nad łóżkiem wędrującego stada słoni lub rozwiewanych letnim powiewem wiatru parasolek dmuchawców nie są wówczas żadnym problemem, gdyż wystarczy wybrać wzór, zmierzyć powierzchnię ściany, którą ma dekorować i złożyć zamówienie na naklejkę w określonych wymiarach lub kilka o różnych wielkościach będących częścią większej kompozycji.

Naklejki na ścianę na zamówienie

Naklejki na ścianę na zamówienie to również możliwość dopasowania odpowiedniej kolorystyki. We współczesnych wnętrzach dopuszczalne są rozmaite kreacje, nie tylko będące idealnym odzwierciedleniem rzeczywistości, ale również te abstrakcyjne, pasujące do kolorystyki wnętrza. Czerwony dmuchawiec nie jest tu niczym nietypowym, ani pozbawionym sensu pod warunkiem, że kolorystycznie będzie współgrał z innymi podobnymi dodatkami. To również sposób na ożywienie aranżacji poprzez dodanie intensywnego akcentu do wnętrza w stonowanych, harmonijnych barwach. Czerwony dmuchawiec w zderzeniu z bielą czy delikatnym odcieniem ecru z pewnością będzie efektownym dodatkiem.

Poszukując ciekawych i zarazem prostych dekoracji wnętrz warto sięgnąć po naklejki na ścianę na zamówienie, które doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu począwszy od mało oficjalnej łazienki po biuro czy gabinet. To dekoracje, które najłatwiej można dopasować do konkretnej stylizacji samodzielnie określając jej kolor i proporcje. To również świetny sposób na odnowienie mebli czy odświeżenie kuchennej lodówki, bowiem odpowiedni motyw doskonale zastąpi nudną, monotonną powierzchnię urozmaicając wnętrze kolorami i niestandardowymi wzorami, które przywrócą młodość meblom, odświeża sprzęt AGD czy udekorują drzwi. Tutaj znajdziesz wzory naklejek ściennych: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-na-sciany/

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem