Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki sentencje, cytaty - tatuaże ścienne

Naklejki sentencje oraz cytaty do dekorowania ścian

Napisy w sztuce nie są standardem, a na obrazach czy innych wytworach tradycyjnej sztuki raczej trudno je spotkać. Dziedziną, która pozwala na komponowanie elementów graficznych i pojedynczych słów lub zdań jest sztuka plakatu, który od stu lat rozwija się przyjmując coraz bardziej nowoczesną postać. Przez wiele dziesięcioleci plakat był jedynym miejscem, w którym litery odgrywały ważną rolę, jednak ostatnie lata, to pojawienie się całkiem nowej formy dekoracji, jaką są naklejki. Samoprzylepne dekoracje, częściowo w postaci jednokolorowych motywów roślinnych, zwierzęcych, postaci czy przedmiotów uzupełniają kompozycje z sentencjami.

Wbrew pozorom i ogólnemu przekonaniu osób, które nigdy nie miały kontaktu z taką formą dekoracji wnętrz naklejki na ściany z sentencjami nie są małymi obrazkami, dyskretnie umieszczanymi w wolnym miejscu nad kanapą czy niskim bufetem. To dekoracje często dominujące we wnętrzu, zajmujące całą powierzchnię ściany nad łóżkiem czy kanapa, przyciągając uwagę zaraz po wejściu do pomieszczenia. Sentencje we wnętrza można rozpatrywać zarówno w kontekście kompozycji graficznej, jak i pod względem przekazywanej treści. Zarówno jedna, jak i druga potrafi wprowadzić prawdziwą rewolucję w wystroju wypełniając puste miejsca i kierując myśli obserwatora do konkretnych klimatów i sytuacji.

Naklejki sentencje, cytaty

Można sobie wyobrazić skromnie urządzoną szaro-białą sypialnię z wielkim małżeńskim łóżkiem, nad którym umieszczono gigantyczny czerwony napis deklarujący uczucie do partnera, albo przypominający o tym, żeby każdego dnia być szczęśliwym. Już sama czerwona kompozycja zajmująca dużą przestrzeń ożywi wnętrze i wypełni pustkę, która zazwyczaj bywa miejscem na sztampowy portret ślubny, a jeśli doda się do tej kompozycji przyjemną, ciepłą wymowę tekstu, wnętrze rozgrzeje się, jak oświetlone promieniami lipcowego słońca i nabierze wyjątkowej przytulności.

Naklejki na ściany z sentencjami to bardzo różne napisy, dedykowane też różnym wnętrzom i tworzone w wielu ciekawych stylach. Niektóre z nich komponowane z odmiennej wielkości czcionek będą też efektowną abstrakcją widzianą z większej odległości, która za pomocą plam o zróżnicowanym natężeniu barwy zrównoważy pusta przestrzeń ściany. Szczególnie ciekawe są te sentencje, które opowiadają o charakterze domu, o panujących w nim zasadach życzliwości i poczucia humoru, oraz wzajemnego szacunku. To nie tylko piękne dekoracje, ale też sposób na ciągłe przypominanie domownikom, że dom to odpowiednie miejsce w sercu dla wszystkich członków rodziny. Zobacz wzory naklejek z napisami: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty-napisy/

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem