Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
dekoracje z typografią

Zobacz naklejki napisy na ścianę – dekoracje proste w aplikacji

Napisy dekoracyjne, jakie od kilku lat cieszą się powodzeniem w aranżacjach wnętrz to proste kompozycje graficzne, w których poza takimi walorami, jak rozmiar, kolor czy krój czcionki ważny element stanowi sama treść. Napis umieszcza się na ścianie nie dla jego piękna, ale dla niesionego przekazu, który ma duże znaczenie dla kształtowania stylu wnętrza oraz jego charakteru. Jedną z kategorii takich dekoracji są słowa i zdania tematycznie nawiązujące do domu, rodziny, niekiedy wzbogacone symboliczną grafiką, która stanowi pierwszy sygnał przyciągający uwagę w kierunku treści. Teksty o domu w wyraźny sposób akcentują rodzinny charakter wnętrza oraz jego znaczenie dla mieszkańców.

Naklejki napisy na ścianę zaprezentowane w kolekcji na https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty-napisy/ to zarówno kompozycje związane z domem, jak i szereg innych propozycji, dedykowanych salonom, sypialniom i pokojom młodzieżowym. O przeznaczeniu napisu również decyduje jego treść, odwołująca się do konkretnych sytuacji, doświadczeń czy preferencji. Niektóre z nich, jak osobiste wyznania miłości czy podkreślenie istoty i ważności związku partnerskiego najlepiej zaprezentują się w sypialniach, gdzie będą dodatkowym elementem podkreślającym intymność i osobisty charakter wnętrza. Samo słowo „love” jest bardziej uniwersalne i może nawiązywać do miłości rodzicielskiej czy podejścia do życia z miłością i zrozumieniem, dlatego takie naklejki mogą być też elementem wystroju pomieszczeń wspólnych.

Naklejki napisy na ścianę – pomysłowe rozwiązania

Ciekawą grupę naklejek z napisami stanowią te z imionami uzupełnionymi o charakterystyczne elementy graficzne, nawiązujące do świata przyrody, filmów czy baśni. Takie naklejki doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych, w których będą stanowiły swoisty podpis miejsca, wyraźnie zaznaczający, kto jest tu gospodarzem. Z jednej strony to niebanalne dekoracje, a z drugiej sposób na to, aby dziecko poczuło się pełnoprawnym członkiem rodziny, z własnym miejscem w domu, za które jest odpowiedzialne. Naklejki z imionami świetnie sprawdza się też nad dziecinnym łóżeczkiem będąc wyrazem rodzicielskiej miłości i przywiązania do dziecka. Kolory i rozmiary naklejek można modyfikować, dlatego łatwo je dopasować do ogólnego wystroju pokoju.

Naklejki napisy na ścianę to dekoracje bardzo proste w aplikacji i niewymagające specjalnych przygotowań, dzięki czemu można je umieścić we wnętrzu niezależnie od przeprowadzanego remontu czy zmiany wystroju. Możliwość dopasowani koloru i wielkości pozwala na umieszczenie ich wszędzie tam, gdzie pozostaje wolna przestrzeń ściany do dekoracji. To prosty sposób na zmianę otoczeni, żywienie wnętrza, albo podkreślenie obecności drugiej osoby, która właśnie się wprowadziła. Napisy są też fantastycznym pomysłem do tworzenia galerii zdjęć rodzinnych czy fotografii ślubnych, bowiem poszczególne litery wybranego słowa mogą być wieszakami dla ramek ze zdjęciami.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem