Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
ozdoby ścienne dziecięcego pokoju

Naklejki do pokoików dziecięcych

Naklejka to jeden z prostszych i zarazem szybszych sposobów na udekorowanie pokoju, a jak wiadomo wnętrza dedykowane dzieciom często podlegają zmianom z uwagi na szybki rozwój malucha. Stała zmiana zainteresowań i coraz to inne potrzeby sprawiają, ze naklejki są najlepszym sposobem na wystrój pokoju malucha. Umieszczane na ścianach lub meblach można przykleić w kilka minut bez kosztownych remontów, a w razie potrzeby zdjąć i zmienić dekorację na przykład na fototapetę lub motyw motocykla, który będzie bardziej pasował do gustu nastolatka. Takie dekoracje przydają się również wtedy, gdy przygotowanie dziecięcego kącika wymaga oszczędności kosztów i czasu.

Zaprezentowane na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-pokoju-dziecka/ naklejki do pokoików dziecięcych to szeroka gama propozycji wyróżniających się specyficzną, bardzo żywa i konkretna kolorystyka, a także wzorami, które nie tylko są przyjazne dziecku, ale też pozwalają rozbudzać jego zainteresowanie przyrodą, poznawać i utrwalać nazwy zwierząt, kolory czy liczby. Cechą dziecięcych dekoracji jest ich pozytywny wydźwięk emocjonalny, czyli nadawanie takich cech zwierzętom i przedmiotom, które budzą pozytywne skojarzenia. Dzięki naklejkom na ścianach i meblach pokój staje się bardziej kolorowy i sprawia, że dziecko czuje się w nim doskonale pozytywnie rozwijając emocje.

Wśród zaprezentowanych naklejek na uwagę zasługują bardzo ciekawe i zarazem praktyczne miarki wzrostu. Te niezwykłe samoprzylepne dekoracje w formie pionowych pasów winylu zostały wyposażone w piękne kompozycje graficzne z motywami zaczerpniętymi ze świata przyrody, oraz dopasowane do nich podziałki centymetrowe, dzięki którym mierzenie dziecka nie jest już żadnym problemem. Naklejka tego typu umieszczona na ścianie lub drzwiach szafy zachęca dziecko do rywalizowania z rybkami czy sowami siedzącymi na gałęziach rozłożystego drzewa. Na naklejkach można zaznaczać kolejne pomiary za pomocą pisaka do folii.

Naklejki do pokoików dziecięcych

Naklejki do pokoików dziecięcych to proste, niedrogie i łatwe w aplikacji a zarazem bardzo piękne i kolorowe dekoracje. Dzięki nim w kilka minut do pokoju dziewczynki może wprowadzić się magiczny jednorożec lub księżniczka, a chłopca będzie cieszyć towarzystwo piłkarza amatora. Zabawne kotki, kolorowe kwiaty i owady, bardzo męskie motocykle czy samoloty to tylko kilka propozycji wzorów, dzięki którym pokój diametralnie zmieni wygląd i będzie ulubionym miejscem zabaw naszych pociech. Tutaj kupisz naklejki do dekoracji ścian w pokoju dziecka: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-pokoju-dziecka/

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem