Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki do salonu ptaki

Naklejki z ptakami i ptaszkami – modne ozdoby na ścianę

Naklejki są jedną z łatwiejszych do wykonania i zarazem najtańszych dekoracji, które potrafią w kilka chwil, bez uciążliwych remontów, zmienić każde wnętrze. To szeroka gama wzorów zaczerpniętych ze świata natury, kultury, historii i codziennego życia, dzięki czemu umieszczone na ścianie będą subtelnym nawiązaniem do konkretnego stylu lub epoki. Wśród ciekawych i efektownych wzorów szczególną kategorię tworzą motywy roślinne, najbardziej uniwersalne, budzące pozytywne skojarzenia i doskonale pasujące do kuchni, łazienki, pokoju dziecka czy restauracji. To dekoracje, które pięknie urozmaicą wystrój i dodadzą mu lekkości, oraz naturalnego klimatu.

W bogatej kolekcji motywów przyrodniczych specjalnie wyróżniają się naklejki ptaszki. Te zaprezentowane na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-motyle-ptaki/ to naklejki, które ukazują sympatycznych przedstawicieli fauny w wielu różnych postaciach, od prostych, symbolicznych wzorów przypominających te z ludowych wycinanek, przez ptaszki w ozdobnych klatkach, na gałęziach i drutach po piękne, niezwykle bogate graficznie ptaki w finezyjnych kobiecych dekoracjach. W kolekcji nie brakuje także motywów dla dzieci – kolorowych, zabawnych, często będących elementem znacznie większej całości, jako jej dopełnienie lub wzbogacenie. Do tych ostatnich zalicza się piękna miarka wzrostu z budką lęgową albo klatkami na gałęziach.

Naklejki z ptakami i ptaszkami – piękna natura na ścianie

Bez względu na sposób ich pokazania ptaki na naklejkach zawsze będą efektownym, pełnym wdzięku i pozytywnym elementem wystroju. Ptaki to dekoracje o dużej wymowie symbolicznej, pojawiające się w wielu kulturach, jako symbol długowieczności, mądrości, pokoju czy chciwości. Mądra sowa, odważny orzeł, przynoszący dzieci bocian są znane wszystkim małym dzieciom, dlatego bywają odbierane bardzo pozytywnie i pozwalają się z nimi utożsamiać. Dla dorosłych to zazwyczaj piękne linie, pełne gracji sylwetki, fascynujące kolory lub niezapomniany śpiew, który pozwala doskonale zrelaksować się, pozbyć stresu i uspokoić nerwy. To również bardzo charakterystyczne detale ludowych haftów i wycinanek, idealne do wnętrz rustykalnych.

Naklejki ptaszki to dekoracje o wielu możliwościach. Motywy ptaków w bardzo bogatej formie graficznej, ażurowych, rajskich ptaków zasiadających na ukwieconych gałęziach to wzory niemal wykwintne, wyszukane i piękne, dlatego idealnie sprawdzą się w kobiecych sypialniach i salonach, w których tworzy się specyficzny klimat na pograniczu ekskluzywności i artyzmu. Ptaszki na drutach telefonicznych to piękne kompozycje rytmiczne, które – dzięki odpowiedniemu ułożeniu – mogą wpływać na wizualny odbiór przestrzeni. Duża naklejka z takim motywem „rozciągnie” małe pomieszczenie dodając mu tym samym atrakcyjności. Praszki na naklejkach mogą też pojawiać się w formie napisu, albo, jako tło dla liter w wymownym wyrazie czy sentencji.

Tutaj znajdziesz wzory z ptaszkami https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-motyle-ptaki/

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem