Your Cart
naklejka z motto

Naklejki na ścianę – cytaty po polsku

Naklejki ścienne to jedne z najprostszych i najtańszych a zarazem bardzo efektownych dekoracji, które pozwalają w kilka chwil zmienić wnętrze w ciekawe, designerskie miejsce. Dekorowanie naklejkami nie wymaga generalnego remontu, przesuwania mebli, a przede wszystkim nie powoduje bałaganu, dlatego można je zrealizować w każdej chwili, kiedy przyjdzie nam ochota na zmianę otoczenia. Jedną z kategorii naklejek są cytaty po polsku, mające tę wyjątkowa cechę, że poza dekorowaniem niosą ze sobą przesłanie o konkretnej, starannie dobranej treści. To świetny sposób na nadanie wnętrzu unikalnego charakteru.

Naklejki na ścianę – cytaty po polsku, jakich wiele można znaleźć w kolekcji na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty-napisy/ sprawiają, że pomieszczenie z wybranym napisem staje się bardzo osobiste. Nawet, jeśli wyrażana przez napis treść nie odzwierciedla charakteru domowników, to dla osób z zewnątrz wnętrze ma taki klimat, jaki dedykuje tekst. To sposób na tworzenie aranżacji w wybranym przez nas tonie, zarówno żartobliwych, jak i poważnych czy akcentujących uczucia i związki rodzinne. Oczywiście sporadycznie zdarza się, że wybieramy do domu napisy, które nie są naszym credo, dlatego można je też uznać za sposób na odzwierciedlenie swoich emocji.

Naklejki na ścianę – cytaty po polsku

Naklejki na ścianę z polskimi cytatami to również ciekawa metoda komunikowania się domowników z otoczeniem. Osoby przychodzące do domu, szczególnie te, które nas nie znają na podstawie takiej dekoracji mogą tworzyć sobie obraz naszego domu i przyjmować właściwe nastawienie. Przykładem może być cytat „Moja rodzina, moja siła”, który w bardzo wyraźny sposób informuje o priorytetach domowników. Naklejki z polskimi cytatami to szeroki przegląd możliwości począwszy od poważnych, wyszukanych tekstów, przez satyrę po zabawne, często nawet kontrowersyjne wypowiedzi. Te ostatnie potrafią budzić uśmiech na twarzy, te pierwsze dodają wnętrzom stylu i szlachetności.

Naklejki na ścianę – cytaty po polsku są też ciekawymi kompozycjami plastycznymi, mającymi swój charakterystyczny układ plam barwnych i kolorystykę dopasowaną do wystroju wnętrza. Na rozmaitość kompozycji wpływa między innymi krój czcionki, rozkład i wielkość poszczególnych elementów, a także różne graficzne dodatki, jak niewielkie postacie w przytoczonym wyżej cytacie o rodzinie czy też sylwetka kota w cytatach mówiących o tym czworonożnym domowniku. Dla wzmocnienia akcentu kolorystycznego w niektórych naklejkach stosuje się też kontrast kolorystyczny umieszczając jedno wybrane słowo na kolorowym tle.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem