Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
Naklejki na ścianę cytaty

Naklejki na ścianę cytaty to jedna wiodących tendencji dekoratorskich ostatnich lat

Naklejki na ścianę cytaty to uniwersalna metoda dekoracji ścian

Naklejki na ścianę cytaty to jedna wiodących tendencji dekoratorskich ostatnich lat. Wśród przeróżnych trendów wystroju wnętrz, ozdabianie pomieszczeń naklejkami na ścianę to bardzo uniwersalna metoda. Którą nietrudno dopasować do praktycznie każdego wnętrza. Prosta i uniwersalna stylistyka naklejek na ścianę cytaty sprawia, że cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem. Bezpretensjonalna forma tego typu zdobnictwa sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym. Minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Niektóre naklejki na ścianę cytaty przedstawiają sentencje ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki. Na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę pomieszczenia. Wśród tekstów, umieszczanych na naklejkach ściennych cytaty, znajdziemy zarówno takie w języku polskim, jak i angielskim. Prym wiodą ciekawe teksty motywacyjne, cytaty ze znanych książek, filmów i piosenek, parafrazy popularnych sentencji, wyznania miłosne czy też teksty, dotyczące uczuć i emocji. Niektóre naklejki na ścianę cytaty mają po prostu bawić i napawać optymizmem na cały dzień. Wiele propozycji naklejek na ścianę z cytatami powstało z myślą o najmłodszych. Wiele z nich jest uzupełnionych dodatkowo wesołą grafiką, podkreślającą treść napisu na naklejce. Decydując się na udekorowanie pokoju dziecka naklejką z napisem, dobrze jest wybrać pogodny kolor ozdoby. Radosne, pastelowe barwy to charakterystyczna cecha naklejek stworzonych do królestw dziecięcych. Polecamy :

  • naklejki na ścianę cytaty do pokoju dziecięcego
  • naklejki na ścianę cytaty do kuchni lub jadalni
  • naklejki na ścianę cytaty do sypialni

Naklejki na ścianę cytaty lub meble czy fronty mebli

Przykładem takich naklejek na ścianę z cytatami dla najmłodszych mogą być pięknie wykaligrafowane imiona z optymistycznymi rysunkami towarzyszącymi każdemu z napisów.

W poszukiwaniu inspiracji warto wejść na stronę https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty- napisy/ . Wszystkie naklejki na ścianę cytaty można stosować zarówno na ściany, jak również fronty mebli, drzwi lub powierzchni szklanych.

Zobacz naklejki na ścianę cytaty na stronie naszego sklepu

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem