Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki dmuchawce do sypialni

Naklejki na ścianę dmuchawce – rozwiane nasiona i inne wzory

Naklejki nie zaliczają się do produktów nowych, a chociaż w dekoracji wnętrz mają swoje miejsce od niedawna to, jako produkt służący celom praktycznym pojawiły się już wiele lat temu. Ich początkiem były wszechobecne samoprzylepne etykiety, które towarzyszą sprzedaży produktów, metkowaniu, oraz służą do ogólnej międzyludzkiej komunikacji i informacji ostrzegawczych. Kolorowe samoprzylepne obrazki to pomysł nieco nowszy i przeznaczony dla młodego odbiorcy do celów ozdobnych, kolekcjonerskich oraz jako forma oznaczania swojej własności. Dekoracyjna funkcja naklejek znalazła także zastosowanie w ozdabianiu ścian, a jedną z popularniejszych są motywy dmuchawców.

 

Naklejki na ścianę dmuchawce, to proste i bardzo wyjątkowe dekoracje, dzięki którym można w szybki sposób ozdobić ścianę idealnie wypełniając wolną przestrzeń. Osoby nieco obeznane z zasadami kompozycji wiedzą, że liczy się równowaga pomiędzy plamami ciemnymi i jasnymi, dlatego możliwość ułożenia naklejki w dowolny sposób tak, aby wypełniła te miejsca, które rażą swoją pustą płaszczyzną to wyjątkowo cenna cecha. Opcję taką zapewniają dodatkowe lotki, które bywają dołączane do zasadniczego motywu rośliny. Poza tym można też wybierać ich kolor, pasujący do tła ściany.

Naklejki na ścianę dmuchawce

Naklejki z dmuchawcami to również idealny sposób na przekształcenie nudnego wnętrza w coś ekstrawaganckiego, przyjemnego w odbiorze. Pomalowanie pokoju na zielono czy żółto nie sprawia, że staje się on niepowtarzalny. Taki sam kolor może wybrać przyjaciel, który często przychodzi z wizytą. Malowanie zapewnia czyste estetyczne wnętrze, ale pragnąc stworzyć ciekawy design, warto sięgnąć po naklejki na ścianę dmuchawce. Ich niepodważalną zaletą jest nie tylko prostota wykonania bez konieczności brudzących prac remontowych, ale też niska cena oraz szybki sposób nanoszenia na ścianę, co stanowi znaczną przewagę nad fototapetą. Poza tym można też wybierać ich kolor, pasujący do tła ściany.

 

Nieco inną, ale równie ciekawą wersją ściennych naklejek z dmuchawcami są całe kompozycje na jednolitym tle, zaprojektowane i wykonane na podobieństwo fototapet, ale samoprzylepne, przystosowane do naklejania na powierzchniach ścian. Takie naklejki na ścianę dmuchawce, których przykład można znaleźć na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-dmuchawce/ to motywy świetnie sprawdzające się w kuchennych wnętrzach, w przestrzeniach pomiędzy szafkami, gdzie z powodzeniem zastępują tradycyjne kafelki cz szklane panele. Dodatkowa laminowana powierzchnia gwarantuje ich wysoką trwałość.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem