Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
naklejki na ścianę kwiat

Naklejki na ścianę kwiaty to ponadczasowe dekoracje, które sprawdzają się zarówno w przestrzeni domowej, jaki i barze lub restauracji

Naklejki na ścianę kwiaty wprowadzą do pomieszczenia klimat świeżości i optymizmu

Naklejki na ścianę kwiaty to ponadczasowe dekoracje. Które sprawdzają się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w lokalach usługowych, takich jak bary, restauracje, kawiarnie, sklepy, siłownie lub salony Spa. Wydrukowane na naklejkach na ścianę kwiaty stanowią niezwykle prosty w aplikacji oryginalny sposób, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrza i nadać mu niezwykły charakter. Motywy kwiatowe na naklejkach na ścianę wprowadzają do pomieszczeń klimat świeżości i optymizmu. Zdające się wyrastać z podłóg smukłe łodygi sprawią, że osiągniemy we wnętrzu optyczny efekt podwyższonego sufitu. A co za tym idzie – wizualnie większej przestrzeni w danym pomieszczeniu. Prosta stylistyka grafik kwiatowych na naklejkach na ściany sprawia, że to doskonały pomysł na dekorowanie wnętrz utrzymanych w rozmaitych aranżacjach. Takie kwiaty na naklejkach na ścianę sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, klasycznych i tradycyjnych, jak również rustykalnych albo retro. Będą się także świetnie komponować z szalenie modną w ostatnich latach stylistyką skandynawską aranżacji pomieszczeń. Naklejki na ścianę kwiaty z motywami kwiatowymi to jednokolorowe dekoracje, które najkorzystniej będą prezentować się w barwie kontrastującej z tłem, czyli z kolorem ściany. W domowym salonie, przedpokoju lub sypialni w jasnymi barwach. Jeśli zaś mamy do czynienia z kolorowymi ścianami, dobrze jest wówczas zdecydować się na jasne naklejki. Polecamy:

  • naklejki na ścianę kwiaty z goździkami
  • naklejki na ścianę kwiaty z tulipanami
  • naklejki na ścianę kwiaty z dmuchawcami

Naklejki na ścianę kwiat idealna również do pokoju dziecięcego

Inaczej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o uzupełnienie aranżacji pokojów dziecięcych. Tu obowiązuje pastelowa, pogodna kolorystyka dekoracji, a kwiaty utrzymane w radosnych barwach wprowadzą wiele optymizmu do świata najmłodszych.

Zamawiając naklejki na ścianę kwiaty za pośrednictwem strony internetowej https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-kwiaty/ można wybrać kolor każdej naklejki z dostępnej palety barw. Ozdoby są dostępne również w rozmaitych rozmiarach – przy zamawianiu dekoracji trzeba spytać o interesujące nas wymiary.

Zobacz naklejki na ścianę kwiaty na stronie naszego sklepu 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem