Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
szablon kotek

Naklejki na ścianę zwierzęta – salon, przedpokój czy nawet sypialnia

Zwierzęta są częścią naszego świata towarzysząc nam zarówno w domach, jak i w pracy lub w otaczającym nas środowisku naturalnym. Przyjaźnimy się z psami i kotami, obdarzając je miłością i przywiązaniem, hodujemy ptaki, a te dzikie dokarmiamy w okresie zimy, konie pomagają nam w ciężkiej pracy, zapewniają rozrywkę i możliwość uprawiania sportu. Każde z tych zwierząt nie tylko bywa dla nas ważne, ale też stanowi część świata natury, bez której ta sama natura po prostu nie mogłaby istnieć. Wszystko, co jest dla nas ważne odciska też piętno na naszym życiu, dlatego zwierzęta są popularnym motywem dekoracyjnym, dzięki któremu z jednej strony podkreślamy ich znaczenie w naszym życiu, a z drugiej identyfikujemy się w ich cechami.

Gdyby zapytać przeciętnego człowieka, z czym kojarzy mu się lew, z pewnością odpowie, że z dziką Afryką, odwagą, dominowaniem, stoickim spokojem. Motyw lwa wykorzystany, jako element dekoracji wnętrza właśnie takie akcenty wniesie do jego aranżacji. Wystarczy prosta naklejka w jednym kolorze, a pomalowany na żółto salon w kilka chwil zmieni się z afrykańską sawannę. Umieszczając na ścianie wizerunek kota domowego zaakcentujemy ciepły rodzinny klimat, sprzyjający wspólnemu spędzaniu czasu w miłej, pełnej serdeczności atmosferze. Wybierając na dekorację sylwetkę rozpędzonego konia, dodamy wnętrzu dynamiki i podkreślimy swoje zamiłowanie do wolności i niezależności.

Naklejki na ścianę zwierzęta – propozycja na ścianę do sypialni czy salonu

Naklejki na ścianę zwierzęta zaprezentowane w kolekcji na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-zwierzeta/ to zarówno propozycje do pokoi ogólnych, salonów, sypialni czy kuchni, jak i do pokoików dziecięcych. Te pierwsze są zazwyczaj prostymi, symbolicznymi grafikami wykonanymi z samoprzylepnego materiału w jednolitym kolorze, a o charakterze postaci zwierzęcej świadczy jej ułożenie czy dodatkowe detale. Naklejki dla dzieci to kolorowe kompozycje, wyróżniające się pozytywnym zabarwieniem emocjonalnym, rozweselające wnętrze i zapewniające maluchowi kontakt z naturą. W kolekcji nie zabrakło też zwierząt w motywach ludowych, w otoczeniu motywów roślinnych lub ornamentów.

Wszystkie naklejki na ścianę zwierzęta można podzielić na te, które stanowią jeden element dekoracji, a pojawiający się na ścianie tygrys czy zebra są głównymi bohaterami tworzonej aranżacji. Drugą grupę naklejek stanowią te, w których sylwetki zwierząt są jedynie dopełnieniem napisu o konkretnej treści, niekoniecznie związanego z postacią czworonoga czy ptaka. Do tych ostatnich zaliczają się naklejki z imionami dzieci przeznaczone do umieszczana nad łóżeczkiem czy biurkiem w dziecięcym pokoju. Zwierzaki to zabawny graficzny dodatek, który sprawia, ze podpis jest bardziej dekoracyjny i zabawniejszy. Koty czy ptaki zajmują też gałęzie drzew i krzewów uzupełniając motyw roślinny.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem