Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejki na płytyki w kuchni

Naklejki wodoodporne do łazienki i kuchni

Dekorowanie naklejkami łazienki lub kuchni nie jest zwyczajem o długiej tradycji, bowiem na takie rozwiązania pozwoliło dopiero zastosowanie nowoczesnych materiałów, które wytrzymują środowisko tych pomieszczeń. Zarówno w kuchni, jak i w łazience często bywa wilgotno, zmieniają się temperatury a każda dekoracja ma kontakt z różnymi środkami chemicznymi, jak mydło czy detergenty. Przez lata tradycyjnym sposobem wystroju tych wnętrz była glazura ceramiczna, którą już dziś z powodzeniem zastępują wodoodporne naklejki. Ich zaletą jest nie tylko wytrzymałość i odporność na wilgoć, ale również trwały druk, który nie zmywa się i nie wyciera podczas intensywnego użytkowania.

Naklejki wodoodporne do łazienki i kuchni stwarzają znacznie większe możliwości aranżacji tych pomieszczeń, bowiem poza typowym, często monotonnym kolorem wprowadzają do wystroju obrazy. Z nimi możliwe jest na przykład wykreowanie klimatu w stylu SPA, dzięki któremu nie tylko wnętrze będzie ciekawsze, ale i kąpiel bardziej przyjemna i relaksująca. Małe pomieszczenia zyskają też na przestrzeni, jeśli ścianę wypełni naklejka z podwodną rafa czy piękny morski krajobraz z żaglówką. Takie dekoracje w łazience pozwalają na stworzenie niebanalnego klimatu, ale też umożliwiają podkreślenie kolorystyki wnętrza czy też jego przeznaczenia motywem oszronionej szyby, płynącej wody czy kompozycji olejków aromatycznych w szklanych butelkach.

Naklejki wodoodporne do łazienki i kuchni ciekawe efekty

Równie ciekawe efekty zapewniają naklejki wykorzystywane w kuchennych wnętrzach. Miejscem idealnie sprawdzającym się do umieszczania takich dekoracji jest przestrzeń między kuchennymi szafkami lub ścianą nad stolikiem śniadaniowym czy blatem roboczym. Nie oznacza to jednak, że tylko tam sprawdzi się odpowiednia fototapeta, bowiem w przestronnych kuchniach piękny wzór ozdobi też dużą wolną ścianę będącą na przykład tłem dla stołu z czterema krzesłami. Dekoracje umieszczane nad blatami lub pomiędzy szafkami mogą akcentować specyficzny design kuchni w stylu nowoczesnym, art deco, rustykalnym czy industrialnym, jeśli motyw będzie wyobrażał ceglany mur. Zobacz wzory naklejek do dekoracji ścian i mebli w kuchni: https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do-kuchni/

Naklejki wodoodporne do łazienki i kuchni to piękne dekoracje, które z powodzeniem zastępują tradycyjną ceramikę. Drukowane na winylowym podłożu mogą być też dodatkowo laminowanie, dzięki czemu zyskują powierzchnię odporną na zmywanie i kontakt z różnymi składnikami żywności czy kosmetykami. Kolorystyka i wzory mogą ciekawie ożywiać wnętrze, rozweselać je kompozycją owoców i warzyw czy barwnych ryb, wprowadzać klimat dedykowanego wnętrza, jak chociażby wspomniane owoce i warzywa czy ziarna kawowe na kuchennej fototapecie. To również sposób na podkreślenie stylizacji i powiększenie wnętrza, a także na niestandardową, przyciągającą uwagę dekorację.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem