Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
dmuchawce naklejki na ścian

Naklejki z dmuchawcami – modna ozdoba ściany i wnętrza

Dmuchawce pojawiają się na łąkach na początku lata, a właściwie w momencie, kiedy wiosna odchodzi w niepamięć otwierając wrota słonecznym dniom oraz bujnej, rozkwitłej zieleni. Chociaż te subtelne lekkie parasolki odlatując w świat symbolizują uczucia przemijania, nie świadczą wcale o końcu, lecz raczej o początku najwspanialszego okresu w cyklu przyrody i w życiu przeciętnego człowieka. Naklejki z dmuchawcami we wnętrzach mogą być synonimem tego wkraczania w życiodajny, pełen radości czas, w którym rodzina, narzeczeni, przyjaciele dzielą się przyjemnością zabaw na łonie natury.

Dmuchawce to motywy naklejek o szczególnym uroku. Dzięki swojej fascynującej konstrukcji prześwietlanej promieniami słońca są przykładem wyjątkowej lekkości, która w dekoracji wnętrza wprowadza element odbiegający od standardu, prostoty mebli, surowości metalu i ceramicznej terakoty. Mogą być uzupełnieniem designu zarówno w kuchni, jak i sypialni czy pokoju dziennym, jeśli odpowiednio dopasuje się ich kolorystykę. Klasyczne fotografie prezentowane w wersji czarno-białej, sepii czy koloryzowane komputerowo wpasują się w każdą aranżację.

Naklejki z dmuchawcami to także niezwykły element dekoracyjny na miarę obrazów współczesnych mistrzów. Ujęcia zazwyczaj w dużym powiększeniu ujawniają naturalną koronkę z powodzeniem konkurując swoim urokiem z najlepszymi dziełami sztuki. Wykorzystane, jako element dekoracji pokoju, umieszczone na szafie, drzwiach wejściowych czy ściance działowej będą niezwykłą artystyczną ozdobą. Dzięki takiej kompozycji można też stworzyć wnętrze z wrażeniem otwartej przestrzeni poprzez zestawienie powierzchni pomieszczenia z kontrastowymi rozmiarami motywu.

Dmuchawce to ciekawy element dekoracji wnętrz. Prezentowane w formie naturalnej, w specjalnym oświetleniu, na kontrastowym czarnym tle, albo po prostu w jednym z nietypowych kolorów – niebieskim, czerwonym, zielonym są pomysłem odmiennym od tych stosowanych w typowych mieszkaniach. O ich niecodzienności można się przekonać dzięki pomysłowi ze strony https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-dmuchawce/ Kuchnia, salon, sypialnia, każde z tych pomieszczeń to możliwość stworzenia własnej dmuchawcowej aranżacji przyciągającej wzrok po wejściu, zasuwającej wspomnienia upalnego lata, lekkiego powiewu wiatru i obietnicy przygody.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem