Your Cart
naklejka zielone drzewo

Naklejki drzewa – jednokolorowe lub wielokolorowe na ścianę

Motywy dekoracyjne to najczęściej wzory czerpane z natury, a więc zarówno piękne i kolorowe kwiaty o fantastycznych formach, zwierzęta, jak i krajobrazy czy różne zjawiska naturalne. Jednym z popularniejszych i bardziej uniwersalnych motywów jest drzewo, zarówno to pojawiające się w postaci pojedynczych osobników, jak i lasy czy tereny zadrzewione w każdej postaci. Drzewa są nie tylko nawiązaniem do prastarych więzi o podłożu magicznym, religijnym, ale też bywają symbolem życia i równowagi. W ujęciu dekoracyjnym są także niezwykle piękne i niepowtarzalne, stwarzając setki możliwości aranżacji.

 

Naklejki DrzewaDrzewo to ciekawy element dekoracyjny, który doskonale sprawdza się w postaci naklejek na ściany. Łatwo można przypomnieć sobie proste dziecięce rysunki i charakterystyczne kształty drzew złożonych jedynie z pnia oraz wielkiej niekształtnej plamy korony. Dziecięce drzewa nie mają gałązek, listków i grubych konarów podobnie, jak większość motywów naklejek, a jednak dzięki niewielkiej modyfikacji formy i nadaniu im cech charakterystycznych powstają z tych prostych kształtów baobaby, palmy, topole czy rozłożyste jabłonie. Proste formy naklejek nie tylko są efektowne, ale również znacznie łatwiejsze w aplikacji.

Kolorowe naklejki drzewa – solidna porcja ciekawych pomysłów na ozdobę Twojej ściany

Zwalisty pień i owalna korona to jednak nie jedyne przedstawienie drzewa na naklejkach ściennych. Osoby, które szukają bardziej wymyślnych, uszczegółowionych motywów mają do wyboru także subtelne odwzorowania z dziesiątkami drobnych gałązeczek, korony drzew zasiedlone przez wesołe ptaszki, drzewo w klimacie Klimta, które zamiast tradycyjnych gałęzi wypełniają fantazyjne zawijasy czy też zabawne dziecięce drzewko z koroną składającą się ze stylizowanych kwiatków i ptaszków. W zakładce https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-drzewa/ znajduje się  przykłady takiej uszczegółowionej i pięknej dekoracji.

 

Naklejka to jedna z prostszych i bardziej uniwersalnych form wystroju wnętrza. W przeciwieństwie do fototapet jest wykonana tylko w jednym kolorze, a więc nie kłóci się z całością aranżacji. Wybrany motyw drzewa nie musi być brązowy, czarny czy zielony, lecz w dowolnym kolorze dopasowanym do tła ściany. Wzory można też modyfikować pod względem wielkości, co pozwala zarówno na umieszczenie dużego centralnego elementu na środku ściany, jak i kilku mniejszych w jakimś ciekawym układzie. Naklejki-drzewa to pomysłowa i gustowna dekoracja zarówno do salonu, sypialni, jak i korytarza – naklejki drzewa.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem