Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
naklejki w tym domu

Naklejki na ścianę napisy

Napisy na ścianach mają w sobie coś szczególnego i niepowtarzalnego. Kojarzą się zarówno z okresem dziecięcym, kiedy pierwsze artystyczne wyrażanie siebie odbywa się przy pomocy świecowych kredek na świeżo pomalowanej powierzchni w salonie, a także z okresem nastoletniego buntu, gdy graffiti na murach stanowiło sposób na komunikowanie się ze światem. Osoby dorosłe być może śmieją się z takich dziecięcych wspomnień, ale z pewnością niejedna z nich miałaby przewrotną przyjemność w narysowaniu kilku czerwonych kresek na białej farbie.

Naklejki z napisami to sposób na odświeżenie wspomnień. Przewrotna zabawa z pisaniem po ścianach, ale nie w sposób chaotyczny, lecz przemyślany i doskonale dopasowany do wystroju wnętrza. Połączenie tego, co bawi z tym, co zdobi jest idealnym kompromisem. Naklejki mają też wymiar komunikatywny. Konkretny napis, słowo zawiera w sobie określoną treść, która albo wskazuje na upodobania gospodarza, albo opisuje przeznaczenie miejsca. Nawet umieszczony w miejscu, które niewiele ma wspólnego z treścią nasuwa jednoznaczne skojarzenia bez podtekstów i niedomówień.

Przykładowa naklejka może być dedykowana aneksowi kuchennemu lub kuchni, jadalni, ale może ozdobić również niewielką ściankę w salonie czy sypialni. Wspomnienie kawy, jej aromatu i kolorystyki pobudza wyobraźnię i skłania do porannego wstania z łóżka oraz udania się na filiżankę aromatycznego napoju. Naklejka z napisem coffee to również idealna dekoracja do wszelkiego rodzaju „słodkich” lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarenek i innych miejsc, w których można napić się kawy oraz zjeść doskonałe ciastko.

Naklejki na ścianę napisy

Naklejki z napisami mają wiele zalet. Przede wszystkim ich jednolita kolorystyka pozwala dobrać motyw odpowiedni do wystroju. Motyw i kolor nie są ze sobą związane na stałe, dlatego, jeśli spodoba się napis kawowy można go zamówić w kolorze niebieskim, czerwonym, zielonym i każdym z pozostałych w palecie. Naklejki nie wymagają też wielkich umiejętności podczas ich umieszczania na ścianie. Dzięki nim w kilka minut można sprawić, że pomieszczenie zmieni się i nabierze wyrazu.

tutaj znajdziesz inspiracje https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty-napisy/

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem