Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejka ścienna dmuchawce

Naklejki z trawą – oryginalne ozdabianie ścian i mebli

Zieleń od niepamiętnych czasów kojarzy nam się z relaksem, spokojem, wypadami z rodziną za miasto. Wielu z nas wyobraża sobie leżenie na trawie, jako wyjątkową przyjemność zwłaszcza, jeśli przy okazji możemy patrzeć w czyste błękitne niebo. Trawa jest miękka, pachnąca, wilgotna o poranku i kryje w sobie mnóstwo tajemnic od miniaturowych stworzeń po kolorowe kwiaty. Motywy zieleni, w tym także motyw trawy pojawia się w naszej wyobraźni, jako idealny dodatek do kuchni, sypialni czy łazienki tworząc niejako zastępstwo natury w czasie, kiedy nie możemy sobie pozwolić na bardziej realny kontakt ze środowiskiem.

Podobnie, jak w naturze piękny zielony kolor, jaki zazwyczaj kojarzymy z trawą to doskonały sposób na udekorowanie wnętrza i wprowadzenie do niego nieco spokojnego i zarazem ożywczego nastroju. Naklejki z tym motywem wykorzystane do ozdoby szafek, lodówki lub ścianki działowej sprawią, że w pomieszczeniu poczujemy się doskonale, a wzrok dozna ukojenia w kontakcie z tym kolorem. Z tego powodu jest to świetna dekoracja do pomieszczeń, w których przebywa się wiele godzin w ciągu dnia lub też spędza w nich czas na wypoczynku. Zielony kolor trawy jest także niezwykle czysty, higieniczny, dlatego dobrze wpasuje się w kuchenne i łazienkowe wnętrza. Zobacz naklejkę z wiosenną łąką: https://ornamentyka.pl/sklep/naklejka-scienna-polna-laka/

 

Moty trawy, to również doskonały przykład kompozycji otwartej, który może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie do udekorowania jest wąska i długa przestrzeń. Wprost wymarzonym miejscem na taki motyw jest ściana pomiędzy kuchennymi ciągami szafek, ale wzór nadaje się także na lamperię, nad wannę, łóżko w sypialni czy do dekoracji ściany nad stojącym tuż przy niej stołem. Ciekawym sposobem na wykorzystanie motywu jest umieszczenie go w pozycji pionowej, jako obramowanie narożnika ściany, drzwi lub okna.

Naklejki z trawą poza przedstawionymi kompozycjami pasowymi mogą też być dekoracją w układzie pionowym, przedstawiającą kilka źdźbeł trawy w bardzo dużym powiększeniu. Zależnie od ilości zielonych listków są elementem pasującym do wnętrz w kolorystyce zielono-żółtej lub beżowej. Im więcej bieli, tym bardziej rozjaśnione będzie pomieszczenie. Naklejki całkowicie zielone, w ciemniejszej tonacji wytłumią światło, dlatego doskonale spełnia swoje zadanie na drzwiach szafy w sypialni lub w nastrojowej kuchni na lodówce.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem