Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
dekoracja ściany szablon

Naklejki zebra – dekoracje ścienne z motywem zebry

Zebra to zwierzę, które budzi sympatyczne, przyjazne skojarzenia być może z powodu dużego podobieństwa do znanego z naszych podwórek konia. Pomimo tego odniesienia zebry kojarzone są, jako zwierzęta o wiele łagodniejsze od koni, w wyobraźni leniwie spacerujące po swoim terenie i skubiące wysuszoną słońcem trawę. Zebry to również niezaprzeczalny symbol Afryki i jej nieokiełznanej dzikiej przyrody, dlatego wybór pasiastego zwierzęcia do salonu wprowadzi do niego właśnie taki egzotyczny afrykański klimat.

Naklejki z zebrami to ciekawy i całkowicie odbiegający od standardu pomysł na udekorowanie wnętrza. Ich wybór jest całkiem spory od wizerunków całych zwierząt, przez ich niektóre fragmenty sylwetki po motywy zebrzych pasków w ujęciu czarno-białym albo kolorystycznie zmodyfikowanym. Ciekawostką w tego rodzaju motywie jest to, że pomimo stworzenia różnych wariacji nawet czerwona czy niebieska kompozycja od razu podsunie wyobraźni widok afrykańskiego czworonoga, dlatego wprowadzając afrykańskie motywy wcale nie trzeba ograniczać się do czerni i bieli, ale można pozwolić sobie na kolorystyczną ekstrawagancję.

Zebry na naklejkach mogą przypominać rysunek pędzlem bezpośrednio na ścianie, jak w przypadku motywu ze strony https://ornamentyka.pl/sklep/naklejka-zebra/, ale bywają również być odwzorowaniem oryginalnego zdjęcia, które przetworzone i wydrukowane na samoprzylepnym podłożu ozdobi ścianę pokoju, albo drzwi szafy. Interesującym rozwiązaniem jest naklejka z wizerunkiem zebry w kolorze czarno-białym lub w sepii uzupełniona o pojedyncze kolorowe paski. Kolor pasków dobierany jest indywidualnie do potrzeb konkretnej aranżacji, a więc jeśli salon czy łazienkę urządzono w kolorze biało-fioletowym, zebra część pasków ma właśnie w tym kolorze.

Naklejki z zebrami to także ciekawa i przyjemna w odbiorze dekoracja do pokoju dziecinnego. Zabawne czarno-białe zwierzę na kolorowej ścianie stanie się ciekawym dopełnieniem aranżacji, a maluchowi z pewnością sprawi przyjemność obcowanie z nim. Z drugiej strony utrwala sobie wizerunek charakterystycznych czarno-białych pasków, który na zawsze pozostanie w jego pamięci. Zebrze naklejki to sposób na urozmaicenie każdego wnętrza i stworzenie odmiennego od standardów wizerunku, tak obecnie poszukiwanego.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem