Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Jak namalować mapę świata na ścianie może to okazać się łatwiejsze niż nam się zdaje

Jak namalować mapę świata na ścianie w prosty sposób ?

Jak namalować mapę świata może okazać się łatwiejsze niż nam się zdaje. Istnieje bowiem sposób, aby to zadanie stało się niezwykle proste. Jak namalować mapę świata ? Szablony z mapą świata to doskonały sposób, aby na ścianie powstała oryginalna dekoracja pasująca zarówno do nowoczesnej, wręcz minimalistycznej stylistyki wystroju pomieszczeń, jak i do wnętrz klasycznych, wpisujących się w estetykę kolonialną. Powstałe w ten sposób obrazy pomalowane na przykład na kolor sepii, znakomicie podkreślą również charakter pomieszczeń utrzymanych w stylu retro. Grafika z mapą świata powstała przy pomocy szablonu może pełnić również rolę edukacyjną w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, gdyż pomoże w naturalny sposób utrwalić u dzieci wiedzę o wyglądzie układu geograficznego świata. Dlatego też ten typ zdobnictwa sprawdzi się również jako ozdoba ściany w szkole lub przedszkolu. Jak namalować mapę świata ? Oryginalnym pomysłem może być pomalowanie każdego kontynentu na inny kolor, albo wyodrębnienie w analogiczny sposób poszczególnych krajów. Z kolei miłośnicy turystyki mogą na mapie zaznaczyć miejsca, które udało im się zwiedzić lub też wymarzone cele podróży. Mapa świata na ścianie to niezwykle elegancka dekoracja, która sprawdzi się w domu, biurze albo lokalu usługowym. Tego typu stylowa ornamentyka, powstała dzięki szablonom malarskim, nada unikatowego klimatu nie tylko przestrzeni domowej, ale również pomieszczeniom biurowym, restauracjom lub barom. Jest idealna na przykład do ozdobienia ściany w biurze podróży. Jak namalować mapę świata ? To doskonała metoda, aby zapewnić wnętrzu wyjątkowy charakter, który zostanie zapamiętany przez każdego, kto spojrzy na dekorację z mapą świata. Samodzielne udekorowanie salonu lub przedpokoju obrazem stworzonym przy użyciu szablonu malarskiego, może być świetną, inspirującą zabawą, do której można zaprosić nawet dzieci. Wystarczy pokryć wybraną farbą puste miejsce w szablonie, a gdy ta wyschnie – zdjąć naklejkę ze ściany. Polecamy :

  • jak namalować mapę świata na ścianie w salonie
  • jak namalować mapę świata na ścianie w sypialni
  • jak namalować mapę świata na ścianie w pokoju dziecka

Zobacz jak namalować mapę świata na ścianie na stronie naszego sklepu 

Jak namalować mapę świata na ścianie w każdym pomieszczeniu

Szablony, dzięki którym możemy stworzyć na ścianie malowidło przedstawiające mapę świata, to dekoracje charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania z dbałością o szczegóły na każdym etapie produkcji.

Zostały zaprojektowane przez młodych utalentowanych twórców. Wybierając kolor wypełnienia wyciętego w szablonie miejsca, możemy zdecydować się na każdą wersję: począwszy od poważnej czerni, poprzez klimatyczną sepię, aż po słodkie pastele. Te ostatnie będą idealne do stworzenia grafiki z mapą w pokojach dziecięcych. Decydując się na udekorowanie wnętrza mapą świata, dobrze jest przemyśleć całą kompozycję aranżacyjną pomieszczenia. Jak namalować mapę świata ? Ta stylowa dekoracja, spełni bowiem swoje zadanie tylko wtedy, jeśli zostanie odpowiednio wyeksponowana w danym wnętrzu. Najlepiej więc będzie, gdy znajdzie się w centralnym punkcie wnętrza, na przykład nad kanapą, stołem albo komodą. Istotne jest, aby nasza grafika z mapą została umieszczona symetrycznie po środku poziomej linii, wyznaczonej przez dany mebel. Pamiętajmy jednocześnie, że idealna wysokość, na której znajdzie się grafika, nie powinna przekraczać wysokości linii oczu osoby średniego wzrostu. W ten sposób zostanie ona najkorzystniej wyeksponowana i nikt nie przejdzie koło niej obojętnie. Na stronie internetowej https://ornamentyka.pl/naklejki/szablon-mapa-swiata/ znajdziemy szablony z mapami, dzięki którym możemy w nieskomplikowany sposób uzupełnić aranżację wybranego pomieszczenia. Jak namalować mapę świata ? Każdy szablon z mapą może zostać na specjalne zamówienie dopasowany do rozmiarów pomieszczenia, które ma zdobić. Za pośrednictwem powyższej strony możemy również zamówić szablony z innymi wzorami, dzięki którym powstaną stylowe grafiki, będące doskonałym uzupełnieniem wybranych pomieszczeń.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem