Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
dekoracje z maksymami

Napisy na ścianę do salonu każdy, kto kocha książki, litery, cytaty i hasła może zrobić sobie wielką przyjemność dekorując ściany salonu grafikami z napisami

Napisy na ścianę do salonu to popularny trend wśród trendów w wystroju wnętrz

Napisy na ścianę do salonu to dekorowanie domowego salonu słowami. Każdy, kto kocha książki, litery, cytaty i hasła może zrobić sobie wielką przyjemność dekorując ściany swojego salonu grafikami z napisami, które będą nas motywować, bawić i zachwycać. Wśród przeróżnych trendów wystroju wnętrz, dekorowanie pomieszczeń ozdobnymi typografiami jest od kilku lat tendencją wiodącą. Prosta i uniwersalna stylistyka, pasująca do niemal każdego pomieszczenia sprawia, że plakaty, obrazy i naklejki na ścianę z napisami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Bezpretensjonalna forma tego typu zdobnictwa sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, nawet minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Gdy już zdecydujemy się dekorację na ścianę do salonu z sentencją, można wybrać kolor, w jakim chcemy wydrukować ją na naklejce. Polecamy :

  • napisy na ścianę do salonu znane cytaty
  • napisy na ścianę do salonu hasła motywacyjne
  • napisy na ścianę do salonu litery

Zobacz napisy na ścianę do salonu na stronie naszego sklepu 

Napisy na ścianę do salonu to sentencje i wyzwania miłosne

W przypadku jasnych ścian najlepiej będą prezentować się dekoracje utrzymane w ciemnej kolorystyce, zaś na kolorowych powierzchniach – napisy w kolorze białym.

Niektóre prace przedstawiają słowa ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki, na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę pomieszczenia. Wśród tekstów, umieszczanych na naklejkach napisach na ścianach do salonu, znajdziemy zarówno takie w języku polskim, jak i angielskim. Będą wśród dekoracji na ścianę do salonu również parafrazy popularnych sentencji, wyznania miłosne czy teksty, dotyczące uczuć. Niektóre teksty mają po prostu bawić i napawać optymizmem na cały dzień. W poszukiwaniu inspiracji dekoratorskich warto wejść na stronę internetową https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-do- salonu/. Zaletą proponowanych tu naklejek jest łatwość w ich aplikacji na ściany bez konieczności stosowania kleju i nożyczek.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem