Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Obrazy w ramach do salonu

Obrazy w ramach do salonu to wciąż najpopularniejsza forma dekorowania domowych salonów

Obrazy w ramach do salonu to stylowe i eleganckie dekoracje na ściany

Obrazy w ramach do salonu w ramy grafiki wydrukowane na plakatach lub obrazach to wciąż najpopularniejsza forma dekorowania domowych salonów. To ponadczasowy i uniwersalny sposób zdobienia wnętrza, który jednak spełni swoje zadanie tylko wtedy, jeśli obraz w ramie do salonu zostanie odpowiednio dobrany i wyeksponowany w danym pomieszczeniu. Dobrze jest wiedzieć, że najlepszym tłem dla naszej domowej galerii w salonie będą jasne ściany. Można wówczas powiesić na nich barwne dekoracje w ramach do salonu, które będą się wspaniale wyróżniać na bladej powierzchni. Jeśli jednak ściany danego pomieszczenia utrzymane są w ciemniejszych tonacjach, wówczas najlepiej zdecydować się na obrazy w ramach do salonu w jasnej kolorystyce. Albo oprawić je w białe passe-partout. Doskonale w tym przypadku sprawdzą się obrazy w ramach do salonu, na których wydrukowane zostały napisy typograficzny z hasłami i cytatami. Na wąskiej ścianie naszego salonu najkorzystniej będą reprezentować się niewielkie grafiki. Lub też kilka prac powieszonych obok siebie. Z kolei duża powierzchnia ściany to najlepsze miejsce dla dużego pojedynczego obrazu w ramach do salonu, któremu odpowiednio dobrana rama doda stylu i elegancji. Jeśli więc chcemy powiesić jeden duży obraz. Najlepiej gdy znajdzie się on w centralnym punkcie wnętrza. Na przykład nad kanapą albo nad stołem. Istotne jest, aby został umieszczony symetrycznie po środku poziomej linii, wyznaczonej przez dany mebel. Polecamy :

  • obrazy dyptyki w ramach do salonu z motywem typograficznym
  • obrazy tryptyki w ramach do salonu z grafiką
  • obrazy kaskady w ramach do salonu z reprodukcjami

Obrazy w ramach do salonu idealne do domu, firmy, baru i restauracji

Zobacz również podobne dekoracje na stronie naszego sklepu 

Pamiętajmy jednocześnie, że idealna wysokość, na której wieszamy pojedynczy obraz, nie powinna przekraczać wysokości linii oczu osób średniego wzrostu. W ten sposób zostanie on najkorzystniej wyeksponowany i nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Na stronie internetowej https://ornamentyka.pl/naklejki/plakaty-do- salonu/ znajdziemy wiele propozycji dekoracji w ramach do salonu, wydrukowanych nie tylko na płótnie, ale również takich, które zostały naniesione na podkład samoprzylepny. Tego typu obrazy w ramach do salonu sprawdzą się nie tylko w domowej przestrzeni. Ale również w firmie lub lokalu usługowym. Wśród przedstawionych na powyższej stronie dekoracji możemy znaleźć wydrukowane reprodukcje prac malarskich, a także grafik i fotografii.

Zobacz obrazy w ramach do salonu na stronie naszego sklepu  

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem